16.5 C
Lviv
02.12.2023
Україна

Зеленський «вкусив» Путіна не згірш Порошенка, або Про “в Москві ходили б гривні, а над Держдумою майорів би жовто – блакитний прапор”

Після чергових огидних випадів президента РФ путіна на адресу України як держави, які він висловив під час вчорашньої «прямої лінії» в етері тамтешнього державного телебачення, росіян і українців було названо «одним народом, який роз’єднався під дією зовнішніх чинників».
І що найбільше здивувало, ду – у –же приємно здивувало, так це миттєве реагування Президента України Володимира Зеленського. Зокрема, вже наступного дня, 1 липня, в інтерв’ю Інтерфакс – Україна» Володимир Олександрович чітко відчеканив:  “Давайте, нарешті, розставимо крапки над “i”. Ми точно не один народ. Так, у нас є багато спільного. В нас спільна частина історії, пам’ять, сусідство, родичі, загальна перемога над фашизмом і загальні трагедії. Були б українці та росіяни одним народом, то в Москві, найімовірніше, ходили б гривні, а над Державною думою майорів би жовто-блакитний прапор“.

Здається, що з часу свого президентства В. Зеленський вперше так боляче «вкусив» путіна, якого досі милував прямолінійною критикою і хотів «подивтися йому в очі».

Нарешті, панцир дипломатичної обережності знято, бо ж скільки терпіти приниження українців кремлівським керманичем!

І така позиція та реагування робить чинного главу держави  схожим із його попередником – Президентом Петром Порошенком, який  виступі, присвяченому архіважливій події в історії України – запровадженню безвізового режиму з Європейським Союзом, процитував рядки російського поета Міха їла Лермонтова: «Прощай, нємитая Россія, страна рабов, страна господ, і ви, мундіри голубиє, і ти, ім прєданний народ».

Може, нарешті у Володимира Олександровича починається прозріння, і він про це почав говорити вголос і у притаманній йому дотепній манері. А відомо ж бо, найбільше диктатори не полюбляють саме дотепників. Очевидно, що реакція з «ерефії» не забариться. Утім, нам своє робить…

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

В с. Зубра під Львовом нетверезий водій скоїв наїзд на мікроавтобус: троє осіб травмовано

admin3

Оренда офісу в житловому будинку: плюси і мінуси

admin

Військовий і блогер Валерій Маркус порадив мешканцям прикордонних із білоруссю громад “поїхати на місячний відпочинок”

admin4

Чому мікрофібра це найкращий вибір для обивки меблів?

admin

Дякую тобі, Польща!

admin3

Як діагностувати несправність дитячого електромобіля

admin

Залишити коментар