16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

На Самбірщині розшукують, хто зрізав 28 дерев

На території НПП «Бойківщина» Львівської області невідомі зрізали 28 дерев, інформує Державна екологічна інспекція України

Державними інспекторами проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони лісових масивів в межах Боринської територіальної громади Самбірського району Львівської області. В ході перевірки на території Національного природного парку «Бойківщина» працівниками Інспекції було виявлено незаконну рубку 28 дерев порід смерека, ялиця та ясен невідомими особами.

Сума збитків завданих державі становить 92 000 грн. Матеріали перевірки скеровано до Самбірської окружної прокуратури для вжиття заходів реагування та встановлення особи правопорушника.

Схожі повідомлення

Держекоінспекція виявила залишки нафтопродуктів у с. Бородчиці

admin2

Герой поза службою: у сел. Чорний Острів надзвичайник врятував життя 45-річного власника будинку під час пожежі

admin3

На “Дорозі Єдності” ремонтують міст до Жидачева

admin2

У м. Миколаїв на Стрийщині відбувся благодійний пробіг «Біжу за полк Азов»: у групі спортсменів – аматорів – 4-річна Міля Павлуцька

admin3

Нові провалля у Розвадові і травмований священник

admin2

На хабарі взяли керівника лісництва на Львівщині

admin2