16.5 C
Lviv
25.07.2024
Стрийщина

Найкращі “хіміки” Львівщини

Двоє школярів зі Львівської області одержали 200 балів на зовнішньому незалежному тестуванні з хімії.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

За його словами, загалом в Україні 17 учнів здобули 200 балів на ЗНО з хімії, з них двоє – зі Львівщини. «Львівщина має двох з 17 учнів, які здобули 200 балів на ЗНО з хімії!».

Максимальну кількість балів отримали школярі зі Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. І. Франка та з Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого.

Зауважимо, ЗНО з хімії відбувалося 21 травня. На Львівщині на тестування з хімії зареєструвалися 848 учасників. Хоча у попередні роки число учасників складало близько трьох тисяч. У ЛОДА пояснювали це тим, що в області випускники все частіше обирають гуманітарні спеціальності, натомість менше вступають на технічні.

Учень Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого Назар Шнайдер отримає стипендію в розмірі 4000 гривень за успішні результати ЗНО. Про це інформує пресцентр Дрогобицької міської ради. Як уже зазначали раніше у відділі освіти Дрогобича, відповідно до Положення «Про стипендію міського голови», кожен учень, який складе ЗНО на 200 балів, отримає грошову винагороду у розмірі 4000 гривень.

Схожі повідомлення

Палало повсюди: 12 викликів за добу – а чи були рятувальники у вас?

admin2

9 Героїв Львівщина провела в останню путь

admin2

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗВІТУЮТЬ!

admin3

У Львові відкрили Офіс підтримки військовослужбовців та членів їх сімей

admin2

На хабарі за дозвіл полювати затримано директора мисливського господарства

admin2

Верин “очистився” від наслідків радянської ідеології

admin2

Залишити коментар