16.5 C
Lviv
20.04.2024
Україна

Cистеми утеплення STO

Якщо взимку вам надходили кількатисячні рахунки за комуналку, а будинок при цьому залишався холодним, значить саме час подумати про системи утеплення оселі. До їх комплексу відноситься утеплення мінераловатними чи пінополістироловими плитами, а також гідро та пароізоляція даху.

Якщо утеплення даху передбачає внутрішні приховані роботи, то теплоізоляція фасаду, окрім утеплення передбачає також і урахування естетичного зовнішнього вигляду. Для цього STO розробила лінійку декоративного оформлення фасадів, які оптимально взаємодіють із теплоізоляційними системами. Зберігаючи паропроникність стін будинку, фасадні фарби та штукатурки STO мають високий рівень атмосферостійкості то протистоять шкідливому впливу сонця, морозу та дощу.

Паропроникність стін необхідна для того, щоб циркуляція повітря всередині будинку відбувалася природнім шляхом, забезпечувала нормальне здорове повітря, а також зберігала стіни сухими та чистими. Якщо ж не налагоджено нормальної системи вентиляції у приміщені та відсутній природній повітрообмін, на стінах може утворюватися грибок та пліснява, і це негативно позначається на здоров’ї людей, що живуть у будинку.

Фасадна декоративна штукатурка STO забезпечує природній повітрообмін, зберігаючи при цьому тепло всередині будинку. Окрім того, до її складу входять фунгіцидні добавки, які блокують розвиток грибкових утворень власне на фасаді. Вони мають пролонговану дію, тому захист від плісняви забезпечено на довгі роки.

Декоративна штукатурка має також естетичне призначення. За допомогою мінеральних крихт, що входять до складу, утворюється унікальний візерунок, змоделювати фактуру вправному майстру буде досить легко. Додати фасаду кольору можна згідно каталогу, який має широку гаму відтінків, розроблених для використання в екстер’єрі.

Варто пам’ятати, що залишати на зимівлю пінополістиролові чи мінераловатні стіни без фінішного покриття не можна. Таким чином, порушується теплоізоляційний шар, основа набирає вологи, ушкоджується і кошти витрачені на утеплення ꟷ виявляються викинутими на вітер.  Тому про фінішний оздоблювальний шар варто потурбуватися на етапі підбору теплоізоляційної системи.

Фасадна штукатурка для теплоізоляційних систем StoTherm Mineral розроблена у відповідності до міжнародних норм будівництва та в комплексі дозволить захистити фасад від несприятливих зовнішніх чинників, забезпечуючи при цьому тепле та здорове повітря всередині будинку.

Схожі повідомлення

Як правильно очистити піч або гриль в домашніх умовах?

admin

“Три мечі-2021” на Яворівському полігоні обєднають військовослужбовців чотирьох країн — України, Польщі, Литви та США.

admin2

Шахрайська оборудка на понад 16 млн грн: саме стільки збитків зазнав довірливий суб”єкт господарської діяльності. Триває досудове розслідування

admin3

В Україну привезуть меч Петра Сагайдачного

admin2

“Артемсіль” через війну зупинив роботу: появиться новий дефіцит

admin2

ЗСУ вдарили по окупаційному пункту управління на Херсонщині. 2 російські генерали ліквідовані, – розвідка

admin3

Залишити коментар