16.5 C
Lviv
16.07.2024
Новороздільська ОТГ

Вітаємо переможців тенісного турніру Новороздільської ОТГ

Змагання з настільного тенісу серед навчальних закладів міста та шкіл Новороздільської територіальної громади відбулися в суботу, 15 травня, у спортивному залі МБК “Молодість”.

Скільки було спортивного азарту, молодечого запалу, тенісних двобоїв і живого спілкування з ровесниками (у змаганнях взяли участь 11 команд – 43 учасники).Тільки ці емоції вартують таких спортивних зустрічей. А якщо ще додати радості від отриманих нагород!

Так, саме під час проведення змагань ще більше усвідомлюєш, наскільки потрібен громаді сучасний спортивний зал, де могли би збиратися мешканці громади на різні спортивні змагання та видовищні покази. Саме це – відновлення спортивного простору на 3-му поверсі Будинку культури “Молодість” – і є метою проєкту “Наша Громада”. А виграш залежить від кожного з нас безпосередньо, оскільки переможців визначатимуть за результатами електронного голосування!

Тому при нагоді вкотре просимо – проголосуйте і попросіть усіх знайомих, друзів, родину підтримати наш проєкт. Для цього зробити лише 3 кроки

(кілька кліків на екранах телефону, ноута чи компа)!

Переможцями змагань з настільного тенісу стала команда села Березини! ВІТАЄМО!

Учні Березинської школи Андріан Яців, Сергій Красій, Лілія Опрісник здобули заслужене перше місце. Велику вдячність висловила і школярам і їх тренеру та вчителю фізкультури Михайлу Адамовичу Регусевичу староста села Галина Затварніцка.

Переможці – тенісна команда Березинської школи

У групі “загальноосвітні школи 1-2 ступеня” місця поділили таким чином: 1 місце – Березинська школа, 2 місце – Горішнянська школа, 3 місце – Гранки-Кутівська школа.

Переможці – тенісна команда Новороздільського політехнічного коледжу

У групі “загальноосвітні школи 1-3 ступеня” сходинки пєдесталу зайняли: 1 місце – Новороздільський політехнічний коледж, 2 місце – ЗШ №5 м. Новий Розділ, 3 місце – СШ №4 м. Новий Розділ.

Учасники уже готуються до наступних тенісних турнірів, присвячених Дню міста Новий Розділ.

Схожі повідомлення

Черговий волонтерський вантаж відправлено у госпіталь м.Харків, військовим та прикордонникам!

admin3

Резиденція Святого Миколая – у Новому Роздолі

admin2

Наша громада провела у останню путь двох воїнів – героїв: новороздільця Руслана Шурпика та маріупольця Андрія Щербака. На Чині похорону у храмі Різдва Пресвятої Богородиці о. Василь Підгайний назвав цей збіг символічним: уродженці сходу і заходу стали щитом і загинули за рідну Державу. Побратими помстяться за них, а Україна переможе!…

admin3

Нове життя старої школи в Роздолі: коли малі речі стають поштовхом для великих кроків і стратегічних рішень. Про чинники успіху…

admin3

На роботу запрошують швачок

admin2

Новороздільські каратеки повернулися з Тернополя з нагородами

admin2

Залишити коментар