16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Перед світанком невідомі 2 пси загризли свійських курей господаря Івана Синявського із с. Станківці. І не втекли з подвір’я навіть тоді, коли побачили поліцейських

Утім, нічим не зарадили і правоохоронці: просто склали відповідний протокол – і відбули у Новий Розділ

Ця моторошна подія трапилася у Станківцях вночі із 16 на 17 травня, коли з-за хмар  ледь – ледь  проривалися на землю перші сутінки. Місцевий господар Іван Синявський, який мешкає у будинку по вул. Степана Бандери, почувши люте собаче гарчання та лемент курей, зрозумів, що на подвір’ї орудують чиїсь людські собаки (або ж безпритульні). З порога оселі пересвідчившись, що саме так і сталося, о 7.30 год.  ранку зателефонував старості сіл Станківці – Тужанівці Наталії ЗІНЧЕНКО  і повідомив про собачу масакру. Вже через декілька хвилин на місце інциденту прибула Наталія Іванівна і, не зволікаючи, зателефонувала правоохоронцям. На прохання репортера «Вісника Розділля» пані Наталя о 10. 30 год. докладно поінформувала про прикру ситуацію:

– Отже, ще телефонуючи мені, пан Іван повідомив, що виявив двох собак, які, наче приготувавшись до нападу, присіли під кліткою для курей і гарчали на нього. А також додав, що пси загризли, принаймні, чотирьох курей. Прибувши до його помешкання, пересвідчилась у цьому особисто. Це справді моторошна картина.

Звісно, насамперед, я зателефонувала на контактний номер поліції «102» у Львів, невдовзі до будинку прибув наряд поліції з Новороздільського ВП. Правоохоронці, візуально ознайомившись із ситуацією, повідомили, що…, скажу, як зрозуміла, мовляв, забирати з подвір’я псів – убивць свійської птиці  або ще щось із ними робити, це не їхня компетенція.

Про це мені повідомив господар, який сказав, що правоохоронці склали відповідний акт із зазначенням наведеного вище моменту, котрий він підписав. Після цього вони відбули у Новий Розділ.

* * *

Готуючи інформацію до виходу у світ, репортер  у понеділок після 16.00 год.  ще раз поцікавився у Наталії Іванівни, чим завершилася ця дещо дивна колізія із псами, з якими вранці ніхто не дав собі раду і, принаймні, не вигнав з подвір’я (звісно, таких у відділок і правоохоронці не «доставлять»…).

-Очевидно,  що  ситуація на цьому  «заморозилася»: поліцейські склали «документ» і поїхали, а два  пси або  так і залишилися на подвір’ї Івана Синявського, де вчинили таке криваве свавілля, або просто втекли. Як було далі , дізнаюся, коли прибуду у село, бо сьогодні практично увесь день перебуваю у справах у міській раді у Новому Роздолі.

***

Власне, оце й усе, про що редакція  дізналася  стосовно вказаного випадку станом на 16.30 год.. Докладніше – див. у паперовій версії «ВР»  у номері від 21 травня.

Підготував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Станківці-Тужанівці-Підгірці: адміністративний “портрет”

admin2

За форс – мажорних обставин ФК “Новий Розділ” переміг ФК “Рух-3” (Львів) з рахунком 3:1!

admin3

У неділю, 12 грудня, Святий Миколай відкриває резиденцію у МБК “Молодість”

admin2

“Книга пам’яті  Героїв Новороздільської громади” вийшла в друк

admin2

ТОВ “Нафтогаз Тепло”: у Новому Роздолі та Новояворівську розпочато роботу CallCenter

admin3

Щоб покращити теплопостачання для мешканців Нового Роздолу, працівники ТЕЦ замінюють непридатні для використання трубопроводи

admin3

Залишити коментар