16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

У День пам’яті та примирення у Новому Роздолі вшанували жертв Другої світової війни

“8 і 9 травня ми разом з мільйонами людей по всьому світу відзначаємо День пам’яті і примирення та 76-у річницю перемоги над нацизмом у Європі.

Щороку ця пам’ятна дата служить нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні вчинки фронтовиків, відстоюючи нашу незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози на сході країни. Вшануймо тих, хто захищав рідну землю та боровся за наше вільне майбутнє! Пам’ятаймо, той, хто боронить свою землю, завжди перемагає!” – сказала міський голова Ярина Яценко.

Управління культури, спорту та гуманітарної політики і працівники міських бібліотек поставили квіти до памятника загиблим пілотам, помянули загиблих у страшному вихорі другої світової війни, віддали шану і тим, хто захищає Україну на її східних кордонах і нині.

Так, на жаль, не було ветеранів, бо скільки вже їх є у такому віці…

Схожі повідомлення

Шкільна хроніка: колектив зібрав кошти на автомобіль захисникам 2-ї Галицької бригади Нацгвардії України; нас навідав випускник 2018 р. воїн Ростислав Коптованець – незабутнє спілкування. Гордимося нашими захисниками!

admin3

Берездівецький гуманітарний хаб Новороздільської територіальної громади: дев’яте відправлення волонтерської допомоги!

admin3

Цьогоріч переможцем принципового дербі між командами «Центр» та «Бам» стала команда нового житлового масиву Нового Роздолу

admin3

Нерозлучні друзі Мурчик і Бровко приймають «сонячні ванни» на подвір’ї  навпроти будинку №14 по вул. Героя України Степана Бандери

admin3

Пограбування в аптеці в центрі Нового Роздолу

admin2

ART – STONE – власне виробництво у Новому Роздолі!

admin3

Залишити коментар