16.5 C
Lviv
08.06.2023
Україна

Сумна європейська “першість”…

Страшні цифри статистики. За минулу добу, 6 квітня, у світі діагностували понад 575 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше хворих виявили в Індії, Бразилії, США.

Україна займає 7 місце у світі та 1 (!!!) в Європі.

Враховуючи, що статистичні показники захворілих на китайський вірус не надто правдиві (адже повсюди звучать коментарі, що в нашій країні не всім з підозрою роблять тести, а за свої кошти не дуже і поспішають їх робити люди з симптомами), то 1-ше місце Україні серед європейських держав гарантовано.

Зокрема, в Індії зафіксували понад 115 тисяч нових інфікувань, у Бразилії – майже 83 тисячі, у США – понад 62 тисячі. Понад 49 тисяч хворих зареєстрували у Туреччині. Далі за кількістю хворих у рейтингу знаходяться Аргентина та Іран. Померли за добу (6 квітня) 11 787 осіб, у яких підтвердили коронавірус.

За весь час пандемії вилікувались від недуги понад 107 мільйонів осіб. Наразі нараховується майже 23 млн активних випадків захворювання.

З початку пандемії підтверджено 2 885 894 смертей від COVID-19.

За добу 5 квітня в Україні зафіксували 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, померли 430 хворих, одужали 10 240 осіб.

Схожі повідомлення

Чому вигідно будувати швидкомонтовані будівлі?

admin

Ну і розмах: 10 тисяч закладок з наркотиками щомісяця робив 21-річний трускавчанин на території Львівщини. Наркозбувача затримали поліцейські Львівського УБН з речовими доказами

admin3

Замінування львівських шкіл, на щастя, виявилося фейковим. Зловмисника правоохоронці поки що не викрили

admin3

Батальйон імені Андрія Гергерта презентував пісню-присвяту полеглим Українським Героям

admin1

Найбільший гірчичний Герб України

admin2

Де можна замовити піцу додому у Тернополі

admin

Залишити коментар