16.5 C
Lviv
20.04.2024
Україна

Сумна європейська “першість”…

Страшні цифри статистики. За минулу добу, 6 квітня, у світі діагностували понад 575 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше хворих виявили в Індії, Бразилії, США.

Україна займає 7 місце у світі та 1 (!!!) в Європі.

Враховуючи, що статистичні показники захворілих на китайський вірус не надто правдиві (адже повсюди звучать коментарі, що в нашій країні не всім з підозрою роблять тести, а за свої кошти не дуже і поспішають їх робити люди з симптомами), то 1-ше місце Україні серед європейських держав гарантовано.

Зокрема, в Індії зафіксували понад 115 тисяч нових інфікувань, у Бразилії – майже 83 тисячі, у США – понад 62 тисячі. Понад 49 тисяч хворих зареєстрували у Туреччині. Далі за кількістю хворих у рейтингу знаходяться Аргентина та Іран. Померли за добу (6 квітня) 11 787 осіб, у яких підтвердили коронавірус.

За весь час пандемії вилікувались від недуги понад 107 мільйонів осіб. Наразі нараховується майже 23 млн активних випадків захворювання.

З початку пандемії підтверджено 2 885 894 смертей від COVID-19.

За добу 5 квітня в Україні зафіксували 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, померли 430 хворих, одужали 10 240 осіб.

Схожі повідомлення

Судитимуть групу “ухилянтів” від мобілізації в ЗСУ. І знову – це вихідці зі сходу України

admin3

Луцький аеропорт здав місцевий скрипаль..

admin2

Світлій пам’яті Руслана МОСТОВОГО, одного з кращих учнів-футболістів мого найкращого спецкласу по спорту

admin3

Смертельна ДТП з українцями в Польщі

admin2

ПРО ВДЯЧНІСТЬ ТА ЛЮБОВ

admin3

В Пустомитах внаслідок маневру водія його автівка стала догори дригом. І водій, і пасажир – госпіталізовані

admin3

Залишити коментар