16.5 C
Lviv
20.04.2024
Україна

Облаштування фундаменту за допомогою екскаватора

Підготовка ділянки, призначеної для будівництва будинку, повинна починатися виготовленням проектної документації. Цим повинен займатися професіонал, тобто архітектор. Найголовніше значення в проекті має розробка майбутнього фундаменту, який є основою будівлі. Також важливо заздалегідь домовитися про наявність необхідної техніки на ділянці. Оренда екскаватора у Львові – це відмінна можливість придбати спецпогрузчік за мінімальну ціну на потрібний період часу.

Риття і облаштування котловану

Котлован фундаменту проектується на основі генерального плану ділянки. За допомогою цього документа можна визначити, де має починатися риття. Нівеліром і рейкою відзначаються точки прив’язки. Потім можна починати земляні роботи, за допомогою спецтехніки. Пам’ятайте, що контури котловану обізнаються за допомогою шнура. Крім того, для зведення фундаменту знадобиться арматура. Можна замовити послугу земляних робіт в Києві, а фахівці проведуть заміри і риття землі правильно і на високопрофесійному рівні.
Коли контур котловану готовий, переходять до земляних робіт. За допомогою оренди екскаватора, ви отримаєте техніку з оператором, який відмінно проведе всі роботи. На цьому етапі головне, щоб були дотримані закладена в проекті глибина і контури котловану. Виритий котлован засипають піском. Він запобіжить його майбутню усадку. Пісок трамбуется віброрейкою або виброплитой. Потім в котлован опускається будівельна арматура. З усіма цими роботами впорається екскаватор і інша подібна спецтехніка. Дії і робота людей на цьому етапі мінімальні.

На наступному етапі котлован готують під бетон. Дані роботи повинні бути виконані дуже відповідально, щоб плити фундаменту були розподілені рівномірно. Щоб в підвалі майбутнього вдома не з’явилися стічні або паводкові води, повинна бути обладнана дренажна система. Замовляйте послугу земляних робіт, щоб цей етап пройшов професійно. Адже, якщо котлован буде зроблений неправильно, то і плити фундаменту не вийде укласти рівномірно.

Під плиту готують механо сітку. Для неї використовують будівельну арматуру, яку нарізають на шматки. Їх розмір повинен бути більше розміру самих плит приблизно на півметра. Потім арматура зварюється в одну сітку і заливається бетоном.

Кладка бетону може виконуватися двома способами:

Вручну. Бетон заливають кілька людей. У цьому випадку на майданчику повинні стояти дві бетомешалкі, що подають розчин з двох сторін.

За допомогою міксера. Якщо використовувати цей спосіб, то вийде покласти бетон в 2 рази швидше, ніж при ручному способі. Хоч він і вважається дорогим, підсумковий результат буде якісним.

Для бетонування невеликих споруд, типу заливки фундаменту під приватний будинок, можна скористатися і ручним способом. Якщо потрібно звести багатоповерховий будинок, наприклад, котедж, тоді зручніше використовувати міксер для отримання розчину.

Необхідно стежити за тим, щоб з-під плити виступала будівельна арматура. В іншому випадку, вона не зможе зв’язати підставу. Коли бетон схопиться, починають формувати опалубку стін фундаменту.

Опалубка повинна бути закріплена до стін дуже жорстко по всьому периметру. Тоді останні не будуть деформовані. Коли бетон набере достатню міцність, опалубку можна зняти.

Схожі повідомлення

Чотири університети Львівщини увійшли до Консолідованого рейтингу ВНЗ України – 2022

admin3

Одна срібна та дві бронзові медалі – такий результат спортсменів Львівщини на Олімпійських Іграх – 2020 у Токіо. Максим Козицький щиро привітав земляків із успіхом

admin3

Сусідів попередив, сам не вижив: деталі загибелі підлітка в Одесі

admin2

Відкрито доступ до Реєстру “корупціонерів”

admin2

Домашні сонячні електростанції

admin

Спортивні добавки: підвищте ефективність тренувань та результати з розумінням

admin

Залишити коментар