16.5 C
Lviv
30.09.2023
Україна

Поради фахівця: Як правильно вибрати евакуатор?

Евакуатор – багатопрофільний інструмент
Евакуатор може бути використаний не тільки для транспортування авто. Фізичні особи, які використовують евакуаторb , так привозять спецтехніку особливого призначення, наприклад, електричний навантажувач або каток.

Часто автоевакуатор викликають для транспортування раритетних автомобілів, оскільки вони не використовуються для поїздок і служать експонатами на спеціалізованих виставках. Подібного плану роботи роблять й евакуатори у Львові .

Викликаючи евакуатор у Львові, неодмінно потрібно вказати причину виклику. Якщо, наприклад, в машині після зіткнення відбулося затискання коліс або їх блокування, це ускладнить навантаження авто.

При виклику евакуатора автовласник повинен володіти поверхневим уявленням про різні типи цієї техніки. Для чого? З тієї причини, що не раціонально викликати вантажний евакуатор для своєї малолітражки.З цієї причини при виклику можна оформити заявку на більш дешевий евакуатор, в повній мірі відповідає співвідношенню якість-ціна.Повний перелік послуг що надаюь увакуатори ви можете знайти за посиланням https://evakuator.services/lvov/ua . Ми ж детально ознайомимо Вас з основними відмінностями різних типів евакуаторів.

У чому основні відмінності евакуаторів?

  • Евакуатор з лебідкою – найпопулярніший вид такої техніки. Застосовується він для переміщення машин з блокованими колесами. За допомогою лебідки машину підтягують до спецтехніки і загружають за допомогою двох похилих подіумів.
  • Евакуатор кран-маніпулятор призначений для навантаження транспортного засобу, після ДТП. Дана спецтехніка застосовується в особливих моментах, коли необхідно підняти автомобіль з кювету або дістати з канави. У деяких випадках такий вид спецтехніки використовується для переміщення вантажів.
  • Евакуатор з прямою платформою має крано-маніпуляторну установку. За допомогою стріли він може здійснювати вантажопідйомні роботи на віддалі від спеціальної техніки, в той час як траверса буде утримувати авто в горизонтальному положенні.
  • Евакуатор з ламаною платформою призначений для переміщення різних автомобілів зі схожою масою.
  • Евакуатор з частковим навантаженням використовується для перевезення напівпричепів і причепів, автобусів і вантажівок, маса яких становить 8-45 тонн.

Схожі повідомлення

Врятувати Маріуполь

admin3

Анімаційний мультфільм “Мавка” – потужний крок в майбутній розвиток українського кінематографу

admin3

Учасник АТО … погрожував підірвати Кабмін

admin2

15-19 вересня у Палаці мистецтв у Львові відбудуться знакові культурні події

admin3

Ще 3-м “ухилянтам” з Харківщини та Прикарпаття повідомлено про підозру

admin3

39 громад Львівщини отримають додатково майже 90 млн гривень з держбюджету

admin3

Залишити коментар