20.8 C
Lviv
16.05.2021
Новороздільська ОТГ

Чи збудеться «пророцтво Олега Ляшка про якогось «Бєню»…

5 березня прочитав у Фейсбуці  сенсаційну новину   про те, що США запровадили санкції проти Ігоря Коломойського, і , як реакція,  першими із закамарків пам’яті «виповзли» два яскраві вислювання, які свого часу вразили.

1. Олег Ляшко у будуччину депутатом Верховної Ради,  зронив у одному з ток – шоу  саркастичну фразу, мовляв, «я сказав якось Бєні – ти закінчиш тим, що збиратимеш милостиню біля синагоги …». І хоча головний «радикал» країни  не назвав прізвища, посвячені, мабуть, здогадалися, про кого мовлено.

2.  Наступний «афоризм» вже належить Ігорю Коломойському, який прозвучав, якщо не помиляюся, відразу після перемоги В. Зеленського на виборах – 2019: мовляв, я постараюся, щоб Володимир  став  зразковим  іудеєм ( відомо ж бо, що у обох в жилах тече значна частка єврейської крові) .

Щодо першого «пророцтва», то, схоже, процес, як кажуть,  пішов. Обговорювати другий «афоризм» передчасно, адже поки що немає  інформаційних приводів. Утім, якщо прослідкувати дедалі наростаюче дистанціювання між цими двома колосами у вітчизняному політикумі та бізнес – середовищі, принаймні,  позірне, то, мабуть, Ігор Валерійович втратив свій шанс навернути і надалі  помітно «совкового»  Володимира Олександровича у лоно прадавньої віри одноплемінників, яка врятувала їх від знищення і спричинилася до відродження держави  Ізраїль.

Отже, повертаючись до висловлювання пана Ляшка. Чи здійсняться передбачення Олега Валерійовича і «якийсь Бєня» може скотитися до статусу старця на паперті культової споруди, або ж навіть ще нижче – до статусу тимчасового мешканця «цюпи»? Ну хто натепер може дати правильну відповідь? Отож бо й воно. Що й казати, несповідимі шляхи Господні…

ххх

ДОВІДКОВО: 5 березня 2021 року посольство США в Києві  розповсюдило заяву держсекретаря США Ентоні Блінкена про те, що Сполучені Штати запровадили санкції проти українського олігарха та його найближчих родичів. Зокрема,  окрім самого Ігоря Коломйоського до санкційного списку потрапили члени найближчої родини – його дружина Ірина Коломойська, його дочка Анжеліка Коломойська та його син Ізраїль Цві Коломойський.

Цей крок робить Ігоря Коломойського та кожного з цих його найближчих родичів неприйнятними для в’їзду до США“, – йдеться в заяві Блінкена.

Відповідно до заяви, перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації України з 2014 по 2015 рік, Коломойський “брав участь у корупційних діяннях, що підривали верховенство права і довіру української громадськості до демократичних інститутів і процесів урядування, включаючи використання свого політичного впливу та офіційної влади для особистої вигоди”.

Хоча нинішнє визначення базується на діях у час його перебування на посаді, я також хочу висловити занепокоєння поточними регулярними спробами Коломойського підірвати демократичні процеси й інституції в Україні, що становить серйозну загрозу для її майбутнього“, – йдеться в заяві Блінкена.

Там переконані, що це рішення підтверджує прагнення США підтримувати реформи політичного, економічного та судового секторів, які є ключовими для євроатлантичного шляху України.

США продовжують підтримувати всіх українців, чия робота рухає реформи вперед. Державний департамент і надалі використовуватиме подібні повноваження й інструменти, щоб сприяти відповідальності корумпованих суб’єктів у цьому регіоні та в усьому світі“, – заявляють у Вашингтоні.

Як бачимо, для Ігоря Коломойського – дуже суперечливої постаті в новітній історії держави, настають смутні часи. Мабуть,  до такого етапу у його яскравій біографії спричинився винятково саме Ігор Валерійович. І тут, мабуть, має рацію Юрій Бутусов, який 5 березня в рубриці «резонанс» інтернет – видання «Цензор.НЕТ» заявив: «Ігор Коломойський багато виграв, коли став на бік держави в 2014-му. Але все це програв, коли став грати проти держави»….  

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Не весняне: у березні зимова погода триватиме ще до 12 – 13 числа

admin3

Час рішучих дій настав!

admin3

6 років без Олега Рудницького: сяй піаністичний діаманте!..

admin3

“БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” – в Новому Роздолі!

admin2

Сміттєзвалище розпочинається з викинутого папірця!!!

admin5

Чергове засідання комісії з ТЕБ та НС: “дистанційка”, посилення карантину і “сюрпризи” “Нафтогаз Тепло”

admin2

Залишити коментар