16.5 C
Lviv
18.11.2025
«Вісник Розділля»
Без категорії

Тарас Батенко: «ЗА МАЙБУТНЄ» домоглось збереження акцизного податку

Верховна Рада внесла до Бюджетного кодексу зміни, відповідно до яких 13,44% акцизу від пального і надалі надходитиме до місцевих бюджетів. Таким чином, парламентарі підтримали ініціативу депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ».

Як повідомляє народний депутат України Тарас Батенко, Верховна Рада підтримала реальне завершення процесу децентралізації, збереженням дієвих механізмів для наповнення дохідної частини бюджетів територіальних громад.

«Це надзвичайно важливо, зокрема, на фоні додатково навантаження, яке центральна влада цьогоріч перекинула на місцеві бюджети задля підтримки підприємців під час карантину. Нам вдалось зберегти за громадами ресурс у понад 7,5 мільярдів гривень, які будуть надзвичайно важливими у наступному році», – наголосив Тарас Батенко.

Підготував Тарас ПОДВІРНИЙ

Схожі повідомлення

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 14 жовтня

admin

На території Львівської області протягом 29 грудня пориви вітру 17-22 м/с

admin

Для чого потрібне просування сайту

admin

“Як правильно вибрати кухонну мийку: поради та підказки”

admin

Декомунізація триває: у Верхньому Синьовидному поблизу Сколе ексгумували та перепоховали 54 останки

admin3

31 серпня у Львівської області 193 мешканця захворіли на covid-19

admin