16.5 C
Lviv
04.03.2024
Без категорії

Підрядника, який мав побудувати амбулаторію у Жидачівському районі, зобов’язали повернути понад 1,7 млн грн

Господарський суд Львівської області задовільнив позов Львівської обласної прокуратури до приватного підприємства, яке зобов’язувалося виконати роботи з будівництва амбулаторії.

Прокуратурою встановлено, що між підрядником та Управлінням капітального будівництва Львівської ОДА був укладений договір на будівництво амбулаторії в с.Вільхівці Жидачівського району. За умовами договору, авансовий платіж мав бути використаний на будівельні роботи протягом трьох місяців, проте роботи проведені так і не були, а перераховані кошти підрядник не повернув.

Відтак, суд погодився з аргументами прокурора та постановив стягнути з підприємства не лише основний борг, а й штраф у розмірі 213 тис грн. Загалом підрядник має повернути до бюджету понад 1,7 млн грн.

Після набрання рішенням законної сили, прокурори забезпечуватимуть його виконання.

Прес-служба Львівської обласної прокуратури

Схожі повідомлення

Члени злочинного угрупування нападали на «валютників» та відбирали гроші. Львівські поліцейські повідомили про підозру 8-м учасникам банди

admin3

Платник єдиного податку, який має податковий борг більше 1020 гривень, не зможе перебувати на спрощеній системі оподаткування

admin

Норми годування собак консервами

admin

9 грудня у Львівській області 540 мешканців захворіли на covid-19

admin

За допомогою Електронного кабінету платника можливо сплатити майнові податки

admin

26 листопада у Львівській області 898 мешканців захворіли на covid-19

admin

Залишити коментар