16.5 C
Lviv
18.05.2024
Без категорії

9 листопада проведуть Радіодиктант національної єдності

Старт о 09:00 год 9 листопада.

Щороку у День української писемності та мови українці беруть участь у флешмобі з написання Радіодиктанту національної єдності. Приєднуються до нього люди, які люблять і шанують українську мову, по всьому світу. Тому, вже традиційно, долучитись до цієї події запрошують мешканців Львівщини. Джерело: Львівська обласна держадміністрація

Стати учасником події зможе кожен, незалежно від віку, статі, професії. Трансляцію проведуть на радіо, телебаченні та в інтернеті. Організатори також заохочують учасників продемонструвати, як саме вони готуються до диктанту в соцмережах, опублікувавши фото і текст із хештегом #РадіоДиктант2020.

Надіслати готовий текст можна буде упродовж доби. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00 годині.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Також організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб кожен охочий зміг надіслати диктант за допомогою улюбленого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Додамо, що цьогоріч диктант готували три фахівці. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.

Схожі повідомлення

Ракетний обстріл Києва: горить 9-поверхівка у Шевченківському районі, частково зруйновано три верхні поверхи. Рятувальники ліквідовують наслідки ворожого обстрілу, – хроніка ДСНС. ФОТО

admin3

19 жовтня у Львівській області 289 мешканців захворіло на covid-19

admin

Смертоносні гриби. Двоє діток померли, ще двох дітей і їх вагітну матір рятують медики

admin1

В Розвадові поліція розслідує викрадення коштів з банкомату

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 5 січня

admin

2 жовтня у Львівській області 206 мешканців захворіли на covid-19

admin

Залишити коментар