16.5 C
Lviv
26.02.2024
Без категорії

1 вересня стартують конкурси на здобуття обласних премій для студентів та науковців

1 вересня розпочався прийом заявок на участь у конкурсах на здобуття премій обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області, для студентів закладів вищої освіти та обласної премії імені В`ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада щорічно призначають премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіти (університетів, академій, інститутів) Львівської області:

відомим ученим і знаним фахівцям – за значні досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі;

молодим ученим і дослідникам за наукові досягнення з метою підтримки і стимулювання проведення ними наукових досліджень в галузях природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні.

Термін подачі документів – із 1 вересня до 10 жовтня поточного року

Обласна премія голови облдержадміністрації та голови обласної ради для студентів закладів вищої освіти призначається студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) в галузі природничих і технічних наук, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Термін подачі документів – із 1 вересня до 20 жовтня поточного року.

Обласна премія імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти призначається студентам за доробки в галузі гуманітарних і суспільних наук, які є важливими для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Термін подачі документів – із 1 вересня до 20 жовтня поточного року.

Документи для участі у конкурсах подаються особисто або через засоби поштового, електронного зв’язку на адресу департаменту освіти і науки облдержадміністрації (вул. Просвіти, 4а, м. Львів, 79000, donloda@ukr.net) з позначкою «Премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіта», «Премія облдержадміністрації та обласної ради для студентів закладів вищої освіти», або ж «Обласна премія імені В`ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти».

Схожі повідомлення

Нові горизонти: купівля терміналу збору даних

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 5 листопада

admin

Жидачівський район: вогнеборці врятували від знищення вогнем 2 будівлі

admin

10 вересня у Львівській області 174 мешканця захворіло на covid-19

admin

12 грудня у Львівській області 363 мешканців захворіли на covid-19

admin

За січень-листопад 2020 р. платниками податків Стрийщини сплачено 1408357,7 тис. гривень податків

admin

Залишити коментар