16.5 C
Lviv
03.03.2024
Без категорії

Відбулось засідання з питань відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води


14 серпня, вдруге засідала постійно діюча міжвідомча комісія з розгляду питань, повязаних з відключенням окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання.

Цього разу було 2 заяви. Більшість підтримала, але будинку по вул. Чорновола, 6 рекомендували індивідуальне газове (тобто газові котли у кожній квартирі), а ОСББ “Розділля” (вул. Шептицького, 15-а) – або газове автономне (тобто один котел на весь будинок), або індивідуальне(тобто в кожній квартирі) але електричне опалення. Звісно, якщо будинки не вспіють виготовити відповідну технічну документацію (а до початку опалювального сезону часу обмаль), то цієї зими ще будуть отримувати централізоване теплопостачання.

До речі, попередньо відхилили 34 заяви від квартир, які хотіли відєднатися від централізованого опалення, оскільки дозвіл на відєднання дають або цілим будинком, або коли в будинку понад 50 %помешкань уже мають індивідуальне опалення.

Схожі повідомлення

Маршрутка віхала у яму «Нафтогазу»

admin2

31 жовтня у Львівській області 408 мешканців захворіло на covid-19

admin

Новий депутат Новороздільської міської ради склав присягу

admin2

4 серпня у Львівській області 156 мешканців захворіли на covid-19

admin

Чи варто купувати iPhone 13 Pro чи дочекатися випуску нового флагмана?

admin

Повідомлено про підозру мешканцю Бродівщини, який запропонував поліцейському неправомірну вигоду

admin

Залишити коментар