16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Без категорії

Поліція затримала водія, котрий вчинив смертельний наїзд на неповнолітню дівчину-пішохода в м. Турка

За скоєне 26-річному жителю Турки загрожує покарання – до восьми років позбавлення волі. Джерело: Відділ комунікації поліції Львівської області

Дорожньо-транспортна пригода сталась 4 січня близько 23.30 на вулиці Молодіжній у місті Турка.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Фольксваген Гольф», 26-річний місцевий мешканець, не впорався з керуванням, після чого його автомобіль виїхав на тротуар, де здійснив наїзд на пішохода – 16-річну дівчину, також жительку Турки, після чого в’їхав у стіну будинку. Від отриманих травм дівчина померла на місці події.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Львівщини, за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Водія «Фольксвагена» поліцейські затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере для нього запобіжний захід. Проводиться досудове розслідування.

Схожі повідомлення

Кікбоксинг для дітей: коли краще починати заняття

admin3

Вибір професійної ароматизації під ключ: Solo Air — ваш партнер у сфері аромамаркетингу

admin3

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 12 жовтня

admin

Міграція чи місцеві робочі місця: як громади утримують таланти

admin3

Правові аспекти укладання трудового договору в Україні

admin

Наші юні спортсмени продовжують тренуватись на спортивних зборах в Сколе

admin3