16.5 C
Lviv
21.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У суботу, 13 грудня, спільна молитва за мир у Новому Роздолі

Вервиця за мир в Україні

13 грудня 2025 року о 18:00

біля пам’ятника Борцям за волю України

відбудеться спільна молитва на вервиці.

У цей непростий час єдність у молитві має особливу силу.

Запрошуємо всіх охочих долучитися та разом попросити у Господа миру для України, захисту наших Захисників і зцілення для кожної родини.

Нехай спільна молитва стане світлом надії та підтримкою для всіх, хто її потребує. 🇺🇦

Схожі повідомлення

Мужні перукарі “Геліни”

admin2

Команда Новороздільської ДЮСШ “Роздільчанка” – переможець обласного турніру з волейболу серед дівчат 2011 р.н. і молодших – наші не програли жодної партії!

admin3

З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 07 січня 2026 року поблизу населеного пункту Дружківка Краматорського району Донецької області загинув воїн – новорозділець, головний сержант Олександр САВОСІН, 1973 року народження

admin3

Тетяна ШИМАНСЬКА: «По суті, прийнято необхідні рішення, аби невдовзі відправити знайдене немовля у Будинок дитини. А також про ім’я дівчинки та інше, важливе»

admin3

Відійшла у засвіти БАРАБАН (КОВАЛЬЧУК) НАДІЯ ДМИТРІВНА – колишній працівник коледжу, старший інспектор з кадрів

admin3

Напівправда переконливіша за правду. На цьому і побудований відеосюжет із інцидентом, що трапився під час засідання виконкому Новороздільської міської ради, який “гуляє” у Facebook.У “кадрі” не помістилося головне – образливі слова журналіста місцевої інформаційної агенції на адресу міського голови

admin3