16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

“Укрнафта” шукає нафту на Стрийщині

ПАТ «Укрнафта» розпочало буріння нафтової свердловини № 103 на Верхньомасловецькому родовищі у Стрийському районі (колишньому Сколівському) Львівської області.

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА мета буріння свердловини № 103 Верхньомасловецького родовища – розкриття бистрицьких та нижньоменілітових відкладів, відбір керну, отримання геофізичних даних, проведення випробування пластів на кабелі.

За оцінками фахівців, початкова добова продуктивність свердловини складе 28,2 т нафти. Прогнозований термін буріння – 54 дні.

Довідково

ПАТ «Укрнафта» – одне з найбільших платників податків Львівської області. Так, за 8 місяців 2021 року компанія сплатила до бюджетів ОТГ та обласного бюджету понад 21 млн грн рентних платежів від видобутку нафти.

Схожі повідомлення

Вбивство у Ходорові

admin2

Пожежу у Зубрі ліквідовувало 30 рятувальників

admin2

Мешканця Стрийщини указом Президента нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

admin3

У селі на Стрийщині 21-річний зловмисник незаконно зрубав смерек на майже мільйон гривень. За рішенням суду “лісоруб” перебуває під домашнім арештом

admin3

На Стрийщині юний мотоцикліст вїхав у дерево

admin2

Маємо дві радісні звістки про те, що серед звільнених вчора з полону 230-ти українських воїнів, є два жителя нашого Стрийського району

admin3