• 26.11.2020
    20:04

За втручання прокуратури суд повернув нерухомість громаді Нового Роздолу


Господарським судом Львівської області задоволено позов Золочівської місцевої прокуратури в інтересах держави до Новороздільської міської ради та підприємця про визнання недійсним і скасування рішення органу місцевого самоврядування, визнання недійсним договору купівлі-продажу та скасування державної реєстрації права приватної власності.

Прокурорами в суді доведено, що органом місцевого самоврядування прийнято протиправне рішення про включення спірного приміщення комунальної власності на проспекті Шевченка,34 у Новому Роздолі до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу. Крім цього, орендоване нежитлове приміщення підлягає до викупу орендарем, лише за умови здійснення ним невід’ємних поліпшень не менше як на 25% ринкової вартості майна за згодою орендодавця, чого у цій ситуації також не було здійснено.

Суд повністю погодився з доводами прокурора, визнав недійсним договір купівлі-продажу та скасував державну реєстрацію права приватної власності за особою на нежитлові приміщення площею 179,7 кв. м вартістю 400 тис грн.


Пресслужба Львівської обласної прокуратури


КОМЕНТАРІ FACEBOOK
 

Оголошення