• 2021-01-09

Благодійна акція «Газета – в домівки людям з особливими потребами» стартувала


Понад 5 років уже триває щорічна благодійна акція передплати міської газети «Вісник Розділля» городянам, переважно з категорії «люди з особливими потребами», членам міської спілки інвалідів «Промінь життя», тобто тим, хто через стан здоров’я рідко виходить за стіни помешкання, але активно цікавиться життям міста, та навіть дає поради, телефонуючи з пропозиціями і цікавою інформацією до редакції. Вони є задіяними і потрібними, інформованими і не покинутими.

Хто лишень не творив добро – і міські підприємці, і з-поза меж Нового Роздолу, і корінні новороздільці, і ті, хто полюбив місто як рідне, і міська рада свого часу та депутати.


Один з найпостійніших меценатів – Іван Петрович Маркевич, новорозділець, активіст – цьогоріч дав старт благодійній акції «Газета – в домівки людям з особливими потребами», передплативши міську газету 20 новороздільцям з обмеженими можливостями. Щира вдячність за людське добро і небайдужість!

* * *

Про надану допомогу і людську небайдужість завжди приємніше писати. Несподіванкою, але позитивною і радісно-щирою, став візит до редакції - начальник відділення «Укргазбанку» у Новому Роздолі Ольга Іванівна Черноплеча передплатила міським бібліотекам три примірники «Вісника Розділля». Духовність, книга і друковане слово завжди йдуть поряд, творячи добро і міняючи світ на краще. Так тримати!


«Вісникроздільці»

КОМЕНТАРІ FACEBOOK


ЩЕ НОВИНИ (газета 49 (1301), 30 грудня 2020 р.):

 

Оголошення