• 2021-01-05

Перша сесія Новороздільської міської ради завершилася гарним акордом – прийняттям бюджету на 2021 рік!


І сесія VІІІ демократичного скликання, яка розпочалася урочистим прийняттям присяги новообраних депутатів Новороздільської міської ради 3 грудня, завершилася 24 грудня на четвертому засіданні не менш урочим рішенням – прийняттям бюджету Новороздільської ОТГ на 2021 рік. Напрочуд спокійно і практично одноголосно прийняли головний фінансовий документ громади, можливо, завдяки попередньому ретельному розгляду його на засіданнях депутатських комісій, на виконкомі тощо.

Засідання розпочалося із депутатських запитів та звернень. Т.Шаран звернувся із запитом у термін до 30 днів надати інформацію щодо стану усіх земельних ділянок (вільні, орендовані, викуплені) та план розташування тимчасових споруд (тобто різного роду кіосків) на території громади, адже оренда землі – одна із статей залучити гроші до бюджету і поряд з тим мало використовувана, на думку депутата. У цьому ж форматі піднімалося і питання виконання рішення кількарічної давності, згідно з яким ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» мала виготовити документацію на відстійники води у Підгірцях (а відповідно – і платити оренду). К.Шиманська закликала створити спеціальну програму по боротьбі з коронавірусом, оскільки, так виглядає, дошкуляти він нам ще буде довгенько, а здоров’я мешканців громади – першочергове завдання влади.


Депутати уважно заслухали звіти про ефективність виконання міських цільових програм за минулий 2020 рік і затвердили Програми на наступний 2021 рік, додаючи свої пропозиції.

Депутат П. Кріцак доповів про звернення людей, кому належиться допомога відповідно до Постанови Кабміну №1301 з поправками щодо забезпечення осіб і дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами (до яких, зокрема, враховуються сечоприймачі, калоприймачі, підгузники), але оскільки бюджет уже практично сформований, дали протокольне доручення виконкому детально вивчити це питання і запропонувати механізм забезпечення вказаних потреб з використанням коштів при розподілі залишків бюджету-2020 (по приблизних підрахунках, на ці безкоштовні для мешканців громади технічні засоби потрібно буде близько 200 тис грн).

Також міський голова повідомила, яким чином контролюють ситуацію із завезеним на територію колишнього комбінату сміттям, радше медичного змісту. Одразу виїхали на місце події, поставили до відома правоохоронні органи, котрі зайнялися пошуком «винуватців».

Виглядає, що «сміттєві прибульці не змогли поїхати на міське сміттєзвалище, тож «фуру» медичного сміття вивантажили на території біля колишнього КСМу, ще й підпалили. Детальніший коментар від Новороздільського відділення поліції читайте у наступному номері газети.


Віра ВЛАСЮК

КОМЕНТАРІ FACEBOOK


ЩЕ НОВИНИ (газета 49 (1301), 30 грудня 2020 р.):

 

Оголошення