• 262
    29/05/2020

Шановні новороздільчани!

Колектив міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус і я особисто вітаємо вас з 67-річнецею Дня міста!

Усі досягнення, якими багатий Новий Розділ, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, підвищуємо рівень надання адміністративних, соціальних, освітніх, медичних, культурних та інших послуг, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми прагнемо створити зручні і комфортні умови для свого життя.

Дякуємо кожному з вас за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток Нового Роздолу, покраащення добробуту його жителів!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається,а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра. Хай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожної хвилини, кожного дня, кожного року ми творимо місто заради поваги до наших батьків та майбутнього наших дітей.

Усім мешканцям Нового Роздолу бажаємо міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі, миру й Божого благословення!

З Днем народження, Новий Роздоле!


Ірина КРАВЕЦЬ, секретар ради