• 29/05/2020

РЕЗОНАНС

Бій та уламки колишнього кінотеатру «Україна», зсипані обабіч дороги від посту охорони «Сірки», вивезено


Так оперативно відреагував інвестор найбільшої в місті будови. Зокрема, дізнавшись з публікації у «Віснику Розділля» про це неподобство, він змусив несумлінного партнера прибрати вказану територію від завезеного самовільно непотребу. Бо ж репутація – понад усе!

А тепер докладніше про однозначно приємний резонанс на критичний фоторепортаж «Зворотній бік медалі, або Чи справді кілометровий відрізок обабіч дороги від поста охорони до колишнього УВТК всіяний будівельними відходами знесеного колишнього кінотеатру «Україна», надрукований у міській газеті у номері за 22 травня.
Отже, як поінформувала репортера секретар Новороздільської міської ради, виконувачка повноважень міського голови Ірина КРАВЕЦЬ: «Ознайомившись із текстом критичної публікації, яка завершувалася зверненням до міської влади прокоментувати порушену проблему, насамперед зателефонувала до керівника споруджуваного ТД «Прийма», аби з’ясувати обставини такої неприпустимої ситуації. До речі, йому було неприємно дізнатися про історію з вивезенням бою та уламків колишнього кінотеатру «Україна», адже його підприємство однозначно до цього непричетне. Зокрема, пояснив, що цим питанням займалася зовсім інша організація, з якою він уклав відповідну угоду на вивезення будівельного сміття. І запевнив, що обов’язково вплине на це підприємство, аби воно вирішило прикрий інцидент, оскільки це, до певної міри, негативно впливає на імідж ТД «Прийма». Бо ж репутація для інвестора – понад усе!».


Як виявилося, інвестор – людина слова, бо вже через декілька годин Володимир Лесів зателефонував секретарю міськради і повідомив, що непривабливу ситуацію підприємство-партнер вирішило: зачистило узбіччя та вивезло будівельне сміття. «Більше того, - продовжила Ірина Дмитрівна, - на підтвердження зазначеного пан Володимир надіслав на мій «вайбер» декілька світлин вказаної ділянки дороги, на яких видно прибрану територію».

От так би частіше реагували й інші підприємства, які допускають певні порушення...


Іван БАСАРАБ