27/03/2020

Нічний шабаш під час чуми коронавірусу

Подія, що відбулася нещодавно у старій частині міста шокувала всіх мешканців, які живуть у будинку по проспекту, 5 (а також навколишніх), де віднедавна відкрито нічний розважальний комплекс. Подейкують, що цей заклад функціонує без вентиляції (!). І це у житловому будинку.


  Та це ще не все. Річ у тому, що клієнтами цього «відпочинкового центру» є не те, що неповнолітні, а навіть діти 14-16 років (принаймні, на вигляд їм більше і не даси).
  Отож, одного вечора майже до 3-ї години ночі тут гучно лунала музика, а розігріті емоціями та, можливо, ще якимись напоями молодики влаштовували бійки та розбірки. І цей шабаш супроводжувався лайками, криками та погрозами. І все це чули, а можливо, і бачили, крадькома спостерігаючи із квартир, багато мешканців вказаних будинків. Гучна музика, бійки, розбори до 3 год. ночі.
  Хочемо сподіватися, що вищеописане більше не повториться і власники (чи орендарі) цього закладу зроблять правильні висновки. Але принагідно мешканці звертаються до міської влади (вживаємо узагальнене слово, бо невідомо, хто конкретно надавав дозвіл на відкриття цього закладу).  «Шановна владо, знаємо, як Ви активно долучаєтесь до патріотичних заходів у навчальних закладах, як перевіряєте, щоб освітяни прищеплювали любов до рідної держави, вшановуєте наших героїв. Чому ж паралельно з цими корисними діяннями, не думаючи про наслідки, даєте дозвіл на відкриття таких «барів», де порушується спокій простих громадян. Це так ми будуємо нашу державу, де діти в позаурочний час, замість розумного дозвілля сидять у сумнівних компаніях?! Правду кажуть, що риба гниє з голови. І тому дуже хочемо побачити аргументи влади на такі речі.
  Також звертаюсь до духовенства. Шановні священнослужителі, зверніть увагу, порушення норм та правил роботи таких закладів, як описано вище, згубно впливає на молодь. Ви не повинні стояти осторонь таких негативних явищ. До того ж Великодній піст!
  Ну і, звичайно, чи знають батьки, де їхні діти проводять дозвілля? І що для них у місті змістовного у цьому сенсі створила влада?
  Тому мешканці нашого будинку і прилеглих налаштовані рішуче. Збираємо підписи і якщо влада не зверне увагу, будемо звертатися на гарячу лінію і ЗМІ - нехай вся держава побачить це неподобство.
  Шановні читачі «Вісника Розділля», просимо Вашої підтримки. Можливо, хтось сумнівається у написаному. Можете перевірити достовірність цієї інформації, підійшовши на вказану вулицю з 22 год. вечора до 3 год. ночі. Не будьмо байдужими. Станьмо на захисті справедливості. Адже боротьба триває і результат залежить від кожного з нас!»

За дорученням мешканців будинку по пр. Шевченка ,5 Іван БАСАРАБ