82
27/03/2020

Тест із Києва: у 25-річної мешканки Миколаєва, яка з минулого тижня перебуває на лікуванні у міській лікарні, коронавірусу не виявлено!

У редакційному інтерв’ю із заступником головлікаря міської лікарні Ольгою Шелудько «В середу у інфекційне відділення міськлікарні доставили зі Львова мешканку Миколаєва з діагнозом ГРВІ.


  А повідомлення про виявлений у неї коронавірус – просто непідтверджені пусті чутки...», надрукованому у минулому числі «ВР», зазначалося, що «взяті в неї відповідні аналізи, необхідні на проведення дослідження на СOVID- 19, відправили у Київську вірусологічну лабораторію”.
  Сьогодні, о 9 год.20 хв. головний лікар міської лікарні Олег СТЕЦІВ поінформував репортера про те, що: «Лабораторія Центру «Громадського здоровְ’я» МОЗ України офіційно повідомила, що проведений тест на коронавірус щодо пацієнтки, котра лікується у інфекційному відділенні лікарні, дав негативний результат».

- Звичайно, приємна звістка. Скільки часу пацієнтка ще перебуватиме у лікарні з діагнозом ГРВІ?

  - Думаю, що недовго. Бо ж, оскільки пацієнтка, завдяки проведеному медиками курсу лікування, повністю одужала, то сьогодні ж готуються відповідні документи на її виписку з лікарні. Бажаю усім здоров’я! Шануйтеся та дотримуйтеся приписів лікарів!

Розпитував Іван БАСАРАБ