130
27/03/2020

Проти ночі з 25 на 26 березня бригада екстреної допомоги зі Львова доставила з Нового Роздолу 26-річного мешканця з підозрою на коронавірус

26 березня, новороздільців неабияк заінтригувало і стривожило повідомлення УНН з посиланням на оперативні дані Львівської облдержадміністрації про те, що серед 5 доставлених вночі у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню пацієнтів з підозрою на коронавірус знаходиться і мешканець нашого міста. Репортер «Вісника Розділля» звернувся за коментарем до головного лікаря Новороздільської міської лікарні Олега СТЕЦІВА. Пропонуємо запис розмови.


  - Насамперед, щодо повідомлення УНН, у якому наведено фрагмент коментаря лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталії Тімко про те, що серед доставлених цієї ночі громадян з підозрою на коронавірус є і пацієнт з Нового Роздолу. Отже, по-перше, проти ночі з 25 на 26 березня у міську лікарню жоден з мешканців міста по медичну допомогу не звертався. І ніхто з бригади швидкої допомоги на виклик не виїжджав, оскільки таких не було.  А згідно із з півгодини тому отриманої інформацій із Львівського управління медицини катастроф ситуація виглядала наступним чином. Цієї ночі мешканець міста, громадянин на ім’я М., 1994 року народження, який проживає на проспекті Шевченка, зробив виклик на центральну диспетчерську службу за номером «103» і повідомив про погане самопочуття та підвищену температуру, якщо не помиляюся, додавши, що приїхав з Польщі. Відповідно, черговий служби оперативно переадресував виклик новороздільця у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню. Невдовзі на вказаний сигнал зі Львова у Новий Розділ прибула бригада екстреної допомоги, до речі, оминувши нашу лікарню і не поставивши наших медиків про приїзд до відома, і доставила гр. М. у вказаний медичний заклад, де його госпіталізували з підозрою на коронавірус.

Розпитував Іван БАСАРАБ


Дезінфекція в Новому Роздолі
Дезінфекція в Новому Роздолі


ВІД РЕДАКЦІЇ. Як повідомила (о 15 год 40 хв.) репортера начальник Новороздільського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, секретар ради Ірина Кравець, «сьогодні ж працівники міського відділення поліції поліції та Миколаївського відділення Лабораторного центру виявили контактних осіб. Їх повідомлено про необхідність самоізоляції, взято під медичне спостереження, встановлено контроль за дотриманням ізоляції. В квартирі госпіталізованого новороздільця, у під’їзді та біля будинку проведено заключну дезінфекцію. Новороздільський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру закликає мешканців міста берегти своє здоров’я та безумовно дотримуватися правил карантину!»