• 47
    26/06/2020

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України та з Днем молоді!

Конституція України увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Революція Гідності, мужній опір зовнішньому агресору свідчать, що українська нація свято шанує конституційні устої, права і свободи та готова відстоювати їх ціною життя своїх Героїв.

Усі ми щиро прагнемо змінити наше життя і долю на краще, хочемо, щоб Україна зайняла гідне місце у європейській демократичній спільноті та стала зразком верховенства права у світі.

День Конституції України співпав з одним з найяскравіших та динамічних свят – Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня.
Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість – це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг, весь світ, як на долоні і будь-яка справа до снаги!

Вітаючи нашу молодь, хочеться щиро побажати їй насолоджуватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо їх долати.

І скільки б не пройшло років, залишайтеся в душі завжди молодими.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Нехай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!


Ірина Кравець, секретар ради