• 49
    26/06/2020

«З цим Урядом вже все зрозуміло» – Тарас Батенко жорстко розкритикував Кабмін Шмигаля

Депутатська група «Партія «За майбутнє» не підтримала програму дій Уряду Дениса Шмигаля, який не здатен вести діалог ні з суспільством, ні з парламентом. За словами лідера групи Тараса Батенка, теперішній Кабмін вміє вести діалог лише з МВФ, здаючи країну під зовнішнє управління.

Під час виступу з трибуни Тарас Батенко по пунктах розкритикував діяльністю Уряду Дениса Шмигаля:

• Бізнес не знає, на що конкретно він може розраховувати. Немає жодної підтримки від держави.

• Суперечливі заяви урядовців щодо проведення чи непроведення ЗНО створюють напругу серед молоді. Не цей Уряд реформував вищу освіту й не йому вирішувати, за яким принципом вступатимуть молоді українці: за товщиною гаманців батьків чи за власними знаннями.

• З Урядової Програми діяльності вбачається, що одним з головних пріоритетів Кабмін вбачає діджиталізацію, а не забезпечення соціального захисту населення, розв’язування проблем української економіки та боротьби зі спадом в усіх секторах.

• У сфері охорони здоров’я, як і раніше, немає жодної конкретики. Відповідні розділи Програми присвячені головним чином боротьбі з пандемією. В реальності спостерігаються зловживання з використанням коштів для боротьби з коронавірусною хворобою.
• У сфері соціального захисту надзвичайне занепокоєння викликає пункт щодо підвищення рівня зайнятості населення у віці 15-70 років. Що це є, як не змушування підлітків йти працювати замість навчатися? Чи не містить цей пункт також завуальованого натяку на плановане Урядом збільшення пенсійного віку?

«Люди розгублені, налякані, розчаровані. Але повірте, вже незабаром це все стане злістю. Бо поки ви вважаєте, що у нас все гаразд, вся країна ледь зводить кінці з кінцями. Поверніться нарешті в реальність і дайте чіткий сигнал суспільству. Якщо Уряд не здатний відповісти на ці питання, то закликаю прем’єр-міністра піти із займаної посади!», – заявив народний депутат від нашого округу Тарас Батенко.


Тарас ПОДВІРНИЙ