• 2020-10-25

Виконком прийняв рішення про початок опалювального сезону в м. Новий Розділ


Докладніше – у коментарі виконувачки повноважень міського голови, секретаря ради Ірини КРАВЕЦЬ.


- Отже, згідно із проведеними замірами 17, 18 та 19 жовтня 2020 року середньодобовий температурний показник у Новому Роздолі не досягав плюс 8 градусів за Цельсієм. Відповідно, 20 жовтня, на черговому засіданні виконавчого комітету, яке, до речі, ми спеціально перенесли на ранок, аби не втрачати цілий день, було прийнято рішення про початок опалювального сезону саме з 20 жовтня.


На засіданні виконкому були присутні керівник ТОВ «Нафтогаз-Тепло» Роман Зубик із представником вказаного підприємства на прізвище Депутат, які пояснили, що виник певний клопіт із підключенням газу, оскільки служба, котра повинна підключити газ, у даний період переформовується. Утім, у середу працівники вказаної служби все ж таки прибули на ТЕЦ та відкрутили вентиль пуску. Отож газ на теплоелектроцентраль подано і вчора запалено пальник. Працівники третьої зміни вночі мали, послуговуючись їхнім терміном, розкочегарювати пальник.

А це означає, що найближчим часом у квартири «зайде» тепло. Дуже сподіваюсь, що пориви, які переважно супроводжують процес запуску теплоносія, у мережах будуть незначними і ремонтники зуміють їх швидко ліквідувати. Також сподіваюся, що вже сьогодні у наших домівках грітимуть батареї.


Розпитував Іван БАСАРАБ

КОМЕНТАРІ FACEBOOK


ЩЕ НОВИНИ (газета 39 (1291), 23 жовтня 2020 р.):

 

Оголошення