• 2020-10-23

Українська Галицька Партія висунула кандидатів на голову громади та депутатів до міської, районної та обласної радШукайте УГП під №4 в бюлетені до Львівської обласної ради! Розділля було обділене увагою обласної влади надто довго, тому потребує лобізму на рівні області. Українська Галицька Партія високо оцінила новороздільську команду і надала Новому Роздолу можливість мати свого обласного депутата. Адже представник Новороздільської ОТГ є в п’ятірці нашого списку до обласної ради.

В бюлетені до Стрийської районної ради УГП під №3! Вперше мешканці Розділля будуть обирати депутатів Стрийської районної ради. Ми також пропонуємо кандидатури в район. Це Микола Поглод, Тетяна Пашко, Ольга Подвадцятник, Степан Косюра і Тетяна Семерак.

Підтримайте своїх!

До Новороздільської міської ради УГП буде під №3 у бюлетені! Маємо команду чесних і порядних людей, які об’єдналися навколо християнсько-демократичних цінностей, мають чітке бачення розвитку Розділля та непереборне бажання творити нову Україну і почати це робити зі свого дому, з Галичини.


По першому округу (Розділ, Березина, Берездівці, Гранки-Кути, Горішне, Долішне, Станківці, Підгірці, Тужанівці) висуваємо такі кандидатури:


Олександр Семерак


Новороздільчани асоціюють їх із конкретними справами, лідером цієї команди «конкретних справ» є Олександр Семерак.

Йому 46 років, він приватний підприємець, має автостоянку та магазин будматеріалів, є постійним меценатом благодійних та молодіжних проектів. «Докладу максимум зусиль для того, щоб наше місто розвивалось, щоб був сприятливий інвестиційний клімат. Для цього маємо показати, що в місті є порядна і прозора влада. У попередній каденції моя команда довела, що має однаковий підхід до всіх і відстоює прозорі правила гри», - каже О.Семерак.


Микола Поглод


№1 Микола Поглод, 52 роки, директор ТзОВ “ЕНЕРГО-БАРВ”. Вважає, що потрібно підтримувати малий бізнес, покращувати інвестиційну привабливість ОТГ, використовувати кадровий потенціал двох ліцеїв і коледжу, лобіювати інтереси діючих виробництв щодо розміщення замовлень державного рівня.


Оксана Тимків


№2 Оксана Тимків, 31 рік, секретар сільської ради та виконує обов’язки сільського голови у Березині. Головною потребою громади вважає інфраструктуру, відремонтовані дороги, благоустрій території, розвиток культури, освіти та спорту це те, що відстоюватиме й надалі.


Анастасія Ванярх


№3 Анастасія Ванярх, 33 роки, працювала у банку, менеджером в бізнесі, тепер є радницею міського голови. У політиці цінує відсутність власних амбіцій, чесність, прозорість. Вважає, що політики мають зважати на думку громади.


Ігор Коник


№4 Ігор Коник, 43 роки, проживає у селі Станківці, працює у банківській сфері та очолює відділення банку. Прагне залучити місцевих підприємців до покращення інфраструктури ОТГ, має чітке бачення, як це зробити, і готовий реалізовувати свою ідею з командою УГП.


Богдан Венчак


№5 Богдан Венчак, 37 років, працював керівником автотранспортного підприємства, зараз - приватний підприємець (продовжує працювати в автотранспортній сфері). Інфраструктуру та екологічний стан місцевості вважає першочерговою проблемою нашого регіону. З командою УГП зробить усе можливе, щоб інвесторам було комфортною будувати підприємства саме у нашій з вами спільній територіальній громаді.


По другому округу (частина Нового Роздолу до озера) маємо хороші кандидатури:


Надія Ванярх


№1 Надія Ванярх, 56 років, приватний підприємець у сфері торгівлі одягом, дружина учасника бойових дій. Вважає, що боротись потрібно не з наслідками, а з причинами проблем, яких достатньо на місцевому рівні. Спрямує свою діяльність на захист інтересів мешканців громади і її розвиток.


Роман Корецький


№2 Роман Корецький, 42 роки, працює оператором в ТзОВ «ODW-Elektric», очолює спілку ветеранів АТО, є заступником командира осередку ГО «Тризуб» ім. С.Бандери, який займається вихованням молоді і плеканням в них християнських і патріотичних цінностей. В першу чергу хоче покращити рівень безпеки для мешканців міста.


Павло Байор


№3 Павло Байор, 33 роки, приватний підприємець у сфері ресторанного бізнесу, а також фінансовий консультант. Брав участь в різних проектах з розвитку, тому його досвід і знання можуть бути корисними громаді. Прагне допомогти молодим сім'ям будувати міцні фундаменти, а новороздільським підприємцям - втримати в громаді фахових працівників.


Тетяна Семерак


№4 Тетяна Семерак, 23 роки, маркетолог. Працює у спортивній громадській організації, де щодня спілкується з десятком дітвори, яка вірить у світле майбутнє міста та всієї держави. Основною ціллю Тетяни є забезпечити найкращі умови для розвитку дітей та молоді, створивши платформи для їх вираження.


Роман Щепаняк


№5 Роман Щепаняк, 50 років, завідувач хірургічного відділення КНП «Новороздільська міська лікарня», є головою профспілкового комітету. Медичні послуги мають бути вчасними, доступними та якісними, що передбачає відповідне фінансування від держави та місцевих громад. Прагне застосувати свій досвід у реформуванні медицини.


Тетяна Пашко


№6 Тетяна Пашко, 43 роки, працювала економістом у відділі освіти, бухгалтером та кадровиком на приватних підприємствах. На даний час займається підприємницькою діяльністю у сфері надання логістичних послуг. Буде працювати над створенням нових публічних просторів та місць дозвілля, щоб мешканці громади почувалися більш щасливими.


По третьому округу (БАМ) від Української Галицької Партії кандидадують:


Ірина Кравець


№1 Ірина Кравець, 35 років, працювала юристом в приватних підприємствах, очолювала центр соцслужб, тепер – секретар ради м. Новий Розділ, здійснює повноваження міського голови. Керувала містом у надзвичайних умовах без заступників та з недоукомплектованим виконкомом. Тож віримо, що маючи заступників і підтримку громади, застосовуючи досвід кризового менеджера, вона зробить неможливе для розвитку громади.


Степан Косюра


№2 Степан Косюра, 49 років, за освітою економіст, є приватним підприємцем у сфері меблевого бізнесу, співорганізатором рибальських турнірів. Має за мету підняти статус місцевих громад, добитися максимального самоврядування, що в свою чергу, посприяє і покращенню добробуту населення.


Олексій Гнатів


№3 Олексій Гнатів, 36 років, приватний підприємець у сфері деревообробного виробництва. Іде в політику, щоб змінити життя громади на краще. Своїми пріоритетами вважає розвиток підприємництва, створення місць відпочинку для молоді, благоустрій у Новороздільській ОТГ.


Христина Корпан№4 Христина Корпан, 27 років, голова правління ОСББ «Майбутнє 42». Має бажання продуктивно працювати над проектами, які принесуть користь суспільству, активно підтримає розвиток ОСББ, підтримка яких на місцевому рівні є дуже важливою складовою процесу удосконалення управління будинками та дозволяє досягати поставленої мети.


Надія Толстільова


№5 Надія Толстільова, 45 років, навчалася на скульптура, вищу освіту здобула в Українській Академії Друкарства на факультеті «Книжкова графіка», працює у Новороздільській дитячій школі мистецтв ім. О.Рудницького на посаді викладача художнього відділу. Реалізувала безліч загальноміських проектів, таких як «Новорічна ялинка», арт-об’єкт «Стіна міського стадіону», фотозона до Дня міста.


Анатолій Царьов


№6 Анатолій Царьов, 45 років, менеджер з постачання в ТОВ «Хенкель Баутехнік Україна». Чому з УГП? Бо це команда людей, які вирішили творити іншу політику: відкриту, креативну і без популізму. В Новому Роздолі ця команда об’єднала найефективніших людей, які не чекають допомоги збоку, а покращують своє середовище вже і тепер.


Вікторія Лемішевська


№7 Вікторія Лемішевська, 41 рік, філолог та психолог, викладає українську мову та літературу, а також соціологію у Новороздільському політехнічному коледжі. Як психолог і соціолог, має особисті міркування щодо патріотичного виховання молоді і хоче втілювати свої програми.


Ольга Подвадцятник


№8 Ольга Подвадцятник, 35 років, лікар загальної практики та сімейної медицини у КНП «Новороздільська міська лікарня». Так багато мешканців Розділля їй довіряють, що вона перевищила норму підписаних декларацій як сімейний лікар. Свій досвід застосовуватиме у реформуванні медицини Новороздільської ОТГ.КОМЕНТАРІ FACEBOOK


ЩЕ НОВИНИ (газета 39 (1291), 23 жовтня 2020 р.):