16.5 C
Lviv
10.06.2023
Україна

Як правильно написати позовну заяву на розлучення?

Як скласти позовну заяву на розлучення?

Розлучення – це складний і болісний процес, який вимагає великої уваги та зосередженості. Якщо ви знаходитеся в такій ситуації і хочете скласти позовну заяву на розлучення, то вам потрібно знати деякі правила та поради, які допоможуть вам досягти бажаного результату.

  • Зверніться до адвоката

Першим кроком у складанні позовної заяви на розлучення повинно бути звернення до адвоката. Адвокат зможе надати вам необхідну консультацію, підготувати необхідні документи та допомогти у вирішенні всіх питань, які виникають під час розлучення.

  • Визначте місце подачі позову

Другим кроком є визначення місця подачі позову. Це може бути місце реєстрації одного з подружжя, місце фактичного проживання чи місце, де була укладена шлюбна угода. Визначення місця подачі позову дуже важливо, оскільки це впливає на процес розлучення та розгляд позову в суді.

  • Визначте підстави для розлучення

Третім кроком є визначення підстав для розлучення. В Україні є кілька підстав для розлучення, таких як зрада, невміння створювати спільне життя, вчинення насильства тощо. Вам потрібно буде довести наявність таких підстав у суді.

  • Складіть позовну заяву

Після того, як ви визначили місце подачі позову та підстави для розлучення, ви можете скласти позовну заяву. Позовна заява повинна містити інформацію про сторони, підстави для розлучення, вимоги щодо дітей (якщо вони залишаються під вашим опікунством), а також вимоги щодо розподілу майна). Позовна заява повинна бути написана у формі, встановленій законодавством, та містити всю необхідну інформацію.

  • Додайте докази

До позовної заяви ви повинні додати докази, що підтверджують наявність підстав для розлучення. Це можуть бути свідчення свідків, листування, фотографії та інші документи, які підтверджують факти, описані в позовній заяві. Докази повинні бути достовірними та відповідати вимогам законодавства.

  • Підпишіть позовну заяву та подайте до суду

Після того, як позовна заява та докази підготовлені, ви повинні підписати позовну заяву та подати її до суду за місцем подачі позову. При цьому необхідно дотримуватись встановлених законодавством термінів та процедур, а також сплатити державну миту.

  • Проходження судового процесу

Після подання позовної заяви до суду, справа буде розглядатись в судовому засіданні. У цей час сторони можуть представляти свої докази та дізнаватись докази протилежної сторони. У разі вирішення судом позову на розлучення, буде вирішено також питання про розподіл майна та опікування дітьми.

Отже, складання позовної заяви на розлучення є складним та відповідальним процесом, який потребує уваги до деталей та дотримання законодавства. Для досягнення бажаного результату вам необхідно мати на увазі всі вимоги закону та дотримуватись встановлених процедур.

Схожі повідомлення

В сел. Брюховичі горить дерев’яна церква. Рятувальники ліквідовують займання

admin3

26-річний львів’янин викрав з лікарні комп’ютерну техніку. Але він не знав, що його «бачить» система відеоспостереження. Отож і був викритий правоохоронцями

admin3

Увага! Найкраща вакцина – та, яка доступна для вас.

admin3

6 простих порад як вберегтись від застуди зимою

admin

Увага – шахраї! 65-річній стриянці зателефонував буцім банкір і випросив особисті дані пенсіонерки. Після цього з її карткового рахунку “щезли” заощадження. Схожих прикладів доволі

admin3

Тетяна Чорновол: “В тому знаменитому бою, де на відео розлітаються танки, насправді працювали не байрактари, а наші дві “Стугни” і “Корсар”

admin3

Залишити коментар