16.5 C
Lviv
29.11.2023
Україна

Варшавський університет – еталон навчальних закладів Європи

Варшавський університет є одним із найбільших та найстаріших державних вищих навчальних закладів Польщі. Історія цієї установи починається з 1816 року, коли вперше були відчинені двері перед абітурієнтами з Європи.

Університет протягом багатьох років займає провідні позиції у польських та міжнародних рейтингах. На сьогоднішній день особливий наголос робиться на підготовку не лише студентів, а й викладачів. У штаті навчального закладу працює близько 3800 наукових співробітників, які постійно підвищують категорію та рівень своєї компетентності.

Чому саме Варшавський університет варто обрати для здобуття вищої освіти

Абітурієнтам, які лише підбирають ВНЗ для здобуття вищої освіти, зазвичай складно розставити пріоритети. Вони хочуть вибрати оптимальний університет, в якому буде цікаво та зрозуміло. Також необхідно оцінювати перспективи майбутнього, адже пошук роботи після отримання диплому можуть затягтися на місяці.

Навчання у Польщі дає можливість освоїти кілька іноземних мов, пройти додаткові наукові курси, потоваришувати з корінним населенням країни та знайти роботу ще до закінчення навчання.

Кількість факультетів у Варшавському університеті становить 21. Це більш ніж достатньо для вибору студента. Тут навчають майбутніх інженерів, біологів, хіміків, соціологів та філософів. Випускниками ВНЗ є відомі у всьому світі політичні діячі, винахідники та історики. Які ще особливості має Варшавський університет, Ви дізнаєтесь на інтернет-ресурсі міжнародного проекту «Освіта без кордонів».

Перспективи для випускників Варшавського університету

Навчальний заклад є активним учасником численних програм обміну студентами, співпрацює з університетами Чехії, Німеччини та Франції. Близько 9 тисяч студентів та представників викладацького складу щорічно беруть участь у програмі обміну Erasmus+, яка надає можливість підвищити кваліфікацію та свої знання в одному із європейських навчальних закладів.

Завдання ВНЗ полягає у підготовці висококваліфікованих фахівців певних сфер, тому багато часу приділяється науковим дослідженням. На базі закладу функціонує кілька лабораторій, близько 200 наукових гуртків, альпійський клуб та величезна бібліотека. У вільний час студенти можуть займатись спортом.

Найважливішим чинником, на який варто орієнтуватися, є висока затребуваність випускників ВНЗ на ринці праці. Саме вони швидко знаходять собі високооплачувану роботу у великих європейських та американських компаніях.

Факультети, напрями та вартість навчання

Студенти можуть обирати між близько 200 спеціальностей, запропонованих університетом. Найбільш популярними є:

  • енергетика та ядерна хімія;
  • соціологія;
  • філософія;
  • інженерія наноструктур;
  • інформатика;
  • педагогіка.

Ціни у Варшавському університеті коливаються від 2000 євро до 5200 євро за рік, залежно від спеціальності. Навчатися можна польською або англійською мовою. Англомовні студенти деяких факультетів платять приблизно на 20% більше, ніж студенти польських груп.

У відомому польському університеті можна навчатись безкоштовно. Для цього необхідно мати картку поляка або виграти один з грантів на навчання. Щоб отримати карту, потрібно довести родинні зв’язки з корінним поляком. Гранти ж видаються тим студентам, які в ідеалі знають польську мову та беруть участь у науковій діяльності університету.

Схожі повідомлення

Історія циклічна і ворог все той. Борімося, аби наші діти, внуки вже не знали такої нечисті як москалі!

admin3

Лінійка смартфонів Xiaomi Redmi 9: порівнюємо популярні бюджетники

admin

Утеплення фасадів

admin

За 2,5 тис. дол. США мешканець Львівщини сприяв “ухилянтам” виїхати за кордон. Тричі це йому вдалося, а потім був викритий поліцією та СБУ

admin3

Сталося! Сьогодні, 1 квітня, о 4.00 год. путін підписав указ про капітуляцію у розв”язаній ним війні проти України. У п. 2. визначено послідовність повернення Україні окупованих територій та Криму, у п.3. – про визнання української мови у рф як другої державної, у п. 4 – про відшкодування Україні усіх завданих збитків, починаючи з 1654 року.

admin3

Під час пожежі в будинку у с. Тичок під Червоноградом загинув власник

admin3

Залишити коментар