Програма ICTV на тиждень



Програма ТБ по днях

Понеділок, 30 листопада 2020


04.50 Скарб нації
05.00 Еврика!
05.05 Служба розшуку дітей
05.10 Громадянська оборона
06.00 Факти тижня (повтор)
08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факти
09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
10.10 Секретний фронт
11.20, 13.15 Х/ф «Нестримні»
13.55 Х/ф «Нестримні 2»
16.15 Х/ф «Нестримні 3»
19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
20.20 Теорія змови
21.25 Т/с «Пес»
22.40 Свобода слова
23.55 Х/ф «Тремтіння землі 5»
01.50 Х/ф «Снайпер 7: Ідеальне вбивство»

Вівторок, 1 грудня 2020


04.15 Скарб нації
04.25 Еврика!
04.30 Факти
04.50 Т/с «Відділ 44»
05.35 Громадянська оборона
06.30 Ранок у великому місті
08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факти
09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
10.10 Теорія змови
11.15, 13.15 Х/ф «Судний день»
14.00, 16.15 Х/ф «Термінатор 4: Нехай прийде спаситель!»
16.35 Т/с «Пес»
17.50 Т/с «Козаки. Абсолютно брехлива історія»
19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
20.20 Громадянська оборона
21.25 Т/с «Пес»
22.30 Т/с «Фантом»
00.45 Х/ф «Тремтіння землі»
02.25 Анти-зомбі

Середа, 2 грудня 2020


04.10 Скарб нації
04.20 Еврика!
04.25 Служба розшуку дітей
04.30 Факти
04.50 Т/с «Відділ 44»
05.35 Громадянська оборона
06.30 Ранок у великому місті
08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факти
09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
10.10 Громадянська оборона
11.40, 13.15 Х/ф «План втечі 2»
13.55, 16.15 Х/ф «План втечі»
16.35 Т/с «Пес»
17.50 Т/с «Козаки. Абсолютно брехлива історія»
19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
20.20 Секретний фронт
21.25 Т/с «Пес»
22.40 Т/с «Фантом»
00.40 Х/ф «Тремтіння землі 3: Повернення в Перфекшен»
02.30 Анти-зомбі

Четвер, 3 грудня 2020


04.20 Скарб нації
04.30 Еврика!
04.35 Факти
05.00 Т/с «Відділ 44»
05.45 Громадянська оборона
06.30 Ранок у великому місті
08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факти
09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
10.10 Секретний фронт
11.50, 13.15 Х/ф «Тремтіння землі»
14.10, 16.15 Т/с «Пес»
17.50 Т/с «Козаки. Абсолютно брехлива історія»
19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
20.20 Анти-зомбі
21.25 Т/с «Пес»
22.40 Т/с «Фантом»
00.45 Х/ф «Тремтіння землі 4: Легенда починається»
02.30 Анти-зомбі

П’ятниця, 4 грудня 2020


04.10 Скарб нації
04.20 Еврика!
04.25 Служба розшуку дітей
04.30 Факти
04.50 Т/с «Відділ 44»
05.35 Громадянська оборона
06.30 Ранок у великому місті
08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факти
09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогніє
10.10 Анти-зомбі
11.05 Скетч-шоу «На трьох»
13.15 Т/с «Вижити за будь-яку ціну-3»
16.15 Дизель-шоу
17.25 Скетч-шоу «На трьох»
19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм
20.10 Дизель-шоу
22.55 Скетч-шоу «На трьох-8»
00.00 Скетч-шоу «На трьох»
01.15 Факти
01.45 Х/ф «Тремтіння землі 3: Повернення в Перфекшен»
03.30 Я зняв!

Субота, 28 листопада 2020


04.20 Скарб нації
04.40 Факти
05.05 Анти-зомбі
05.50 Теорія змови
06.45 Секретний фронт
08.20 Теорія змови
09.20 Громадянська оборона
10.10 Т/с «Пес»
12.45, 18.45 Факти
13.00 Т/с «Пес»
14.25 Х/ф «Коммандос»
16.40 Х/ф «Термінатор 4: Нехай прийде спаситель!»
19.10 Х/ф «Термінатор: Фатум»
21.35 Х/ф «Термінатор 3: Повстання машин»
23.40 Х/ф «Судний день»
01.45 Анти-зомбі

Неділя, 29 листопада 2020


04.50 Скарб нації
05.00 Еврика!
05.05 Факти
05.30 Анти-зомбі
06.20 Громадянська оборона
07.15 Більше ніж правда
08.10 Анти-зомбі
09.05 Секретний фронт
10.00 Громадянська оборона
11.00 Т/с «Пес»
12.45 Факти
13.00 Т/с «Пес»
14.15 Х/ф «Термінатор 3: Повстання машин»
16.20 Х/ф «Термінатор: Фатум»
18.45 Факти тижня
21.15 Х/ф «План втечі»
23.35 Х/ф «План втечі 2»
01.20 Х/ф «Снайпер 7: Ідеальне вбивство»
02.50 Я зняв!