14/07/2020

Позачергова сесія Новороздільської міської ради 13 липня не відбулася

сесія Новороздільської міської ради
сесія Новороздільської міської ради

Позачергова сесія Новороздільської міської ради 13 липня передбачувано не відбулася через відсутність кворуму. Частина депутатів як мінімум не сприймають позиції в. о. міського голови.

Суть справи присутнім виклав виконавчий директор "Нафтогаз Тепло" Роман Зубик: ситуацію, коли 7 липня виявили крадіжку силового кабелю, класифікують як терористичний акт. Тим паче, це вже другий епізод шкідництва (перший, коли на лінії електропередач, які ведуть до насосної, "випадково впало" дерево, заблокувавши подачу води в місто). Ще 20 травня, коли проводилася інвентаризація, усе було на місці. Якби відсутність кабелів виявили у вересні, то це би вкотре відсунуло початок опалювального сезону. Матеріальних збитків підприємству лише за матеріали завдано на понад мільйон гривень, адже кабель потрібно поміняти весь (він не може бути "доштукований"). Гроші, запевнив Р. Зубик є, зокрема, страховий резерв. Але важлива підтримка міської влади і всіх мешканців, адже під загрозою (уже третій рік) зрив опалювального сезону.
Слідчий міського відділення поліції додав, що по зверненнях "Нафтогаз Тепло" уже розпочато 4 кримінальні провадження. Зокрема, 7 липня виїхали на виклик, де виявили у підвальному приміщенні котлотурбінного цеху 51 фрагмент зрізу силового кабелю.

Як можна було таке зробити на закритому підприємстві, де без спецдопусків нікого не впускають? У кожного своє припущення.

Свою точку зору висловив і представник "Енергія - Новий Розділ" Василь Халак, назвавши дивною позицію міської влади у прихильному ставленні до тимчасового управителя ТЕЦ.