14/07/2020

Відправлено на повторне друге читання проєкт закону №2458

укладення договорів на ТО внутрішньобудинкових мереж газопостачання

Відправили на повторне друге читання проєкт закону №2458, який створював передумови для штучного підняття тарифів на послуги, кризу неплатежів та зловживання монополістів при встановленні вузлів комерційного обліку.

Депутатська група "Партія "За майбутнє" у повному складі не підтримала прийняття цих змін (найбільше голосів проти серед усіх фракцій та груп, - редакція), які передбачають додаткові зобов'язання перед ОСББ щодо укладення договорів на ТО внутрішньобудинкових мереж газопостачання. Такі зміни приведуть до збільшення платежів монополісту за ТО мереж, які зазвичай відновлені коштом співвласників та передбачають відсутність індивідуальних договорів на водопостачання!

На початку липня звернувся до Уряду з проханням врегулювати окремі питання у сфері надання житлово-комунальних послуг та технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, укладення договорів про надання комунальних послуг. Важливо подати урядовий проєкт для врегулювання вищезазначених питань у сфері надання житлово-комунальних послуг та технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, укладення договорів для спрощення надання комунальних послуг співвласникам багатоквартирних будинків.


Тарас Батенко,
народний депутат України