7/02/2020

Міські школи – на карантині

Хворих дітей у міських школах станом на понеділок, 3 лютого, уже налічувалося 915 школярів, або 33%, що згідно відповідних документів уже вважається – епідеміологічний поріг перейшли.


Школи Нового Роздолу – на карантині

Школи Нового Роздолу – на карантині


  З цього приводу 3 лютого зібралася міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка надала рекомендації припинення навчального процесу у загальноосвітніх школах міста та дошкільних навчальних закладах до покращення епідеміологічної ситуації.
  Як нас поінформувала начальник відділу освіти Галина Юліанівна Панчишин, з понеділка закрилися «на карантин» міські школи №3 і №5, а з вівторка, 4 лютого, - всі решта: №2, №4 та НВК ім. В. Труша. У дошкільних закладах ситуація дещо краща, але спостерігається тенденція до збільшення хворих дітей – приблизно 19% відсутніх (тоді як епідеміологічним порогом вважається понад 20 відсотків хворих).
  Карантин триватиме мінімум 7 днів (оскільки інкубаційний період, за твердженнями медиків, захворюваності на грип та ГРВІ триває 7-14 днів). Втім, про початок навчального процесу школярів попередять вчителі.
  Буквально сьогодні (6 лютого) редакції стало відомо про тимчасове припинення навчального процесу у сусідній школі с. Гранки-Кути. Також львівські школи щодня закриваються на карантин: на Львівщині через грип та ГРВІ станом на 3 лютого призупинили навчання у 185 школах та одному садочку. У більшості випадків – це Золочівський район. Загалом же на території Львівської області епідпоріг захворюваності на грип не перевищений.
  Виздоровлюйте, новороздільці.

Віра ВЛАСЮК


Школярі відпочивали

Новий Розділ, на щастя, значно відстає від великих обласних міст у плані захворюваності населення, тому карантин нас оминув. І все ж.