7/02/2020

ФОТОФАКТ

Про ініціативу працівниць відділення Укрпошти, схвально оцінену дітками і дорослими…

31 січня, підмінюючи редакційного кур’єра, який доставляє «Вісник Розділля» у міський Будинок зв’язку, помітив у кутку просторої зали столик, вщерть заповнений різноманітними дитячими іграшками.


Ініціатива працівниць відділення  Укрпошти Нового Роздолу

Ініціатива працівниць відділення
Укрпошти Нового Роздолу


  «Якби це хтось із малюків забув, з якими часто навідуються в установу батьки, аби сплатити за послуги чи відправити (отримати) пакунки, то навряд чи це було б аж так багато?» - спочатку самотужки роздумував над походженням цієї гарної іграшкової «картинки». Аж врешті вирішив про це порозпитувати приязних працівниць відділення Укрпошти. Із скромності попрохавши ні фоток, ні прізвищ в газету не давати, вони охоче поділилися історією цих іграшок.  Отже, все розпочалося десь із рок тому, коли працівниці, спостерігаючи, як багато в залі перебуває дітей, які в очікуванні, поки матусі-бабусі-татусі стоять в чергах, галасують та метушаться або ж просто нудяться від вимушеної бездіяльності, якось поміж собою вирішили принести з дому сякі-такі іграшки, аби у такий спосіб відволікти малечу від нецікавого перебування у приміщенні.
Відділення Укрпошти по пр. Шевченка

Відділення Укрпошти по пр. Шевченка


  І це була справжня еврика: вже наступного дня маленькі відвідувачі, зауваживши іграшки, жвавішали, а далі, звичайно, з дозволу старших, підходили до столика – і поринали у свої дитячі ігри. Тим часом їхні родичі чемно очікували своєї черги до віконечок, не відволікаючись на непосидючу малечу, яка юрмилася біля столика з іграшками. А невдовзі одна пані принесла цілий міх з новими іграшками, тож їх стало, як кажуть, до кольору-до вибору.
  «Те, що зараз біля столика тільки іграшки, а діток не видно, пояснюється ранньою годиною, як правило, вони приходять пізніше», – прокоментувала відсутність малечі одна з працівниць Укрпошти. Утім, це вже не мало аж такого значення, бо найголовніше у цій гарній історії саме ініціатива персоналу, яка припала до вподоби усім, а найбільше – дітям...

Іван БАСАРАБ


Укрпошта. Чи піде Уряд на компроміс?

Наприкінці 2018 року Укрпошта заявила, що змушена закрити тисячі відділень у селах та маленьких містечках, багато українців, переважно мешканців сільської місцевості, не зможуть отримувати пенсії, як це було раніше.