7/02/2020

Благодійний проєкт для людей літнього віку “Зерна добра”

У Новому Роздолі з травня 2019 року діє благодійний проєкт для людей після 60-ти років “Зерна добра”. Емблемою програми є зображення руки кожного, хто сіє добро, яке згодом приносить великі плоди. Цей проєкт втілює ГО “Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами “Тавор”, а жертводавцями цієї програми є люди, які побажали залишитись невідомими.


Проєкт Зерна добра

Благодійний проєкт для людей
літнього віку “Зерна добра”


  Вже понад дев’ять місяців 40 людей отримують моральну та матеріальну підтримку. Проєкт надає допомогу людям з інвалідністю, одиноким, віком від 60-ти років і які є у важких обставинах. Адже такі люди одержують мізерну пенсію, за яку вони не завжди можуть придбати необхідні речі. А також їм бракує уваги оточуючого середовища. Люди, які є в цих обставинах, часто не маючи можливості вийти з дому, почувають себе самотньо. Тому участь в проєкті їм дуже потрібна.
  Щотижнево четверо соцпрацівників відвідують цих осіб і приносять їм продукти, підгузки, пеленки. А також морально підтримують, вислуховують, моляться спільно, спілкуються з ними. Учасники проєкту за цей період стали для соцпрацівників наче рідні люди.
  Але ця доброчинність, як і кожна добра справа, потребує додаткових ресурсів. Важливою є допомога продуктами або фінансово, щоб була змога покращити набір необхідних речей й охопити більшу кількість отримувачів даних послуг.
  Усіх, хто має можливість допомогти продуктами, просимо завітати в Центр “Тавор” на вул. Грушевського, 16.
Фінансово можна допомогти, надіславши кошти на наш банківський рахунок:
ГО "Центр "Тавор",
р/р UA763808050000000026004185383,
ВАТ "Райффайзен Банк Аваль",
МФО 380805,
код ЄДРПОУ 36211382
(Просимо зазначити на полях банківського переводу "Доброчинна пожертва для проєкту "Зерна добра")


Команда проєкту “Зерна добра”