• 3/07/2020

Народний Рух України офіційно заявив, що йде на місцеві вибори

1 липня біля пам’ятника Чорновола у Львові відбулася урочиста подія, де крайова організація НРУ повідомила, що йде на місцеві вибори. Відбулися збори проводу, де одноосібно між членами НРУ було прийнято рішення брати участь у виборчих перегонах.«Ми не можемо стояти осторонь, коли наша країна перебуває в режимі хаосу та сильного відкату назад. До мене звертаються багато людей із питаннями, а що Рух? Яка ваша позиція щодо того чи іншого питання? Вони просять, щоб ми йшли у владу та відстоювали їхні інтереси та інтереси держави. Народний Рух України практично всі роки незалежності хотіли знищити. Частково їм це вдалося, коли вони усунули Чорновола та інших людей, які стояли біля витоків формування незалежності країни. Але ми як послідовники цих історичних особистостей всі роки продовжуємо справу Народного Руху. Так, звісно, що нам не завжди є легко, ми не є олігархічна партія, нас не фінансують мільйонери, але в тому і є наша сила, бо працюємо заради людей, а не для чиїхось бізнес-інтересів.Відтак наше рішення просте, але відповідальне – ми йдемо на місцеві вибори, щоби перемагати. Для цього у нас є чітка програма дій, яка торкається усіх сфер життєдіяльності суспільства, а найголовніше – у нас є професіонали, спроможні втілювати цю програму, змінюючи країну на краще від найменшого села до найбільшого міста.

Ну, а до людей наш заклик не змінюється десятиріччями – згадайте усі політичні партії, які коли-небудь були чи є в Україні: більшість із них відцвіли після виконання поставлених олігархами завдань, а Народний Рух України іде нога в ногу з українцями уже 30 років. Довіряти потрібно перевіреним часом і випробуваннями, а не тим, які затьмарюють розум гарними бігбордами й брехливими обіцянками з телебачення. Зрештою, переконаний, що люди нам довіряться, а ми точно не зрадимо. Бо для нас спочатку Україна, потім все інше».

Сергій Дзядик, волонтер, голова ЛКО «Народний Рух України».

«Ми обираємо друзів, спілкуючись із ними роками, обираємо коханих, будуючи стосунки теж не один рік. А от тих людей, які мають керувати державою і від яких залежить наше майбутнє, дуже часто обираємо абияк, неначе не для себе, не для своєї країни. Потім бідкаємося, мовляв, в черговий раз обдурили. А може, досить до цього вибору відноситися безвідповідально? Може, варто подивитися довкола та усвідомити, хто творив цю державу, хто з нею переживав злети й падіння, хто був постійно з людьми та серед людей.Це Народний Рух України. Ми були вчора, є сьогодні й нікуди не зникнемо завтра. Реклама на телеканалах пройде, бігборди познімають і так само кануть в лету обіцянки брехливих політиків, а Народний Рух України залишиться, живучи одним переконанням – ми завжди поруч з людьми й з Україною. Цінуйте тих, які поруч».

Роман Филипів, заступник голови ЛКО «Народний Рух України».


Підготувала Ольга Лісова, журналіст