10/01/2020

«Про надання пільг з оренди майна територіальної громади м. Новий Розділ»

Рішення Новороздільської міської ради № 1226 від 06.12.2019 року «Про надання пільг з оренди майна територіальної громади м. Новий Розділ на 2020 рік громадським організаціям, які на меті не мають отримання прибутку»


  Розглянувши заяви громадських організацій, які на меті не мають отримання прибутку та орендують майно територіальної громади м. Новий Розділ (нежилі приміщення), відповідно до Положення про порядок надання пільг з плати за оренду майна територіальної громади м. Новий Розділ, затвердженого рішенням ХХІХ сесії VІ демократичного скликання Новороздільської міської ради від 04.01.2013 року № 332, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» від 13.07.2016 року № 440, п. 12.3.7 ст. 12 Податкового кодексу України, Закону України „Про оренду державного та комунального майна” та ст. 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, LІІ сесія Новороздільської міської ради VІІ демократичного скликання

ВИРІШИЛА:


1. Надати на 2020 рік громадським організаціям, які на меті не мають отримання прибутку, пільгу з плати за оренду майна територіальної громади м. Новий Розділ (нежилі приміщення) у розмірі 90 % від щомісячного розміру орендної плати.
2. Джерелом покриття втрат доходів бюджету, у зв’язку з наданням пільг, вважати надходження за оренду комунального майна від додатково наданих в оренду приміщень. 3. Оприлюднити дане рішення в газеті «Вісник Розділля» та на сайті Новороздільської міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики (голова – Волчанський В. М.).

Ірина КРАВЕЦЬ, секретар ради