10/01/2020

Дякуємо людям доброї волі за щедрі дари напередодні Різдвяних свят: отцю Івану Рибку та парафіянам УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці, працівникам Територіального центру...

Різдво – свято душевного єднання, людського благородства і Різдвяних чудес. І нехай вони проявляються у мінімальних знаках уваги, вдячності, потрібності, насправді ж це – дуже багато. Бо ж не буває забагато добра, любові і подяк.


  Люди справді багаті духовно поспішають не збагачуватися матеріально, а творити добро. Так поступили і о. Іван Рибко міського греко-католицького храму Різдва Пресвятої Богородиці разом з парафіянами церкви, котрі провели збір необхідних продуктів, так поводяться працівники міського територіального центру, яким керує Галина Садова, і які опікуються одинокими малозабезпеченими городянами нашого міста.   Ці люди не забули про нас і напередодні величного Свят-вечора, завітали у наші домівки з щедрим набором необхідних продуктів, нагадавши про надію, даровану новонародженим Месією, про людську духовну щедрість, про радість людського спілкування і вдячність, якою наповнилися наші серця і якою поспішаємо поділитися. Нехай Бог дарує вам здоров’я і численних благодатей, наші благодійники і люди з добрими серцями, а нам усім миру та процвітання!

З повагою Ольга ГАЛАНЦЕВА, Галина ОЛІЙНИК, Софія ПАСТУХ, Мирослава ПОЛІЩАК, Тарас ТРІЩ та інші