10/01/2020

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Якщо б базовий майданчик відправлення рейсів №555 тимчасово «перенести» на вул. Стуса поблизу нового ринку

то новороздільці не місили б болото, прямуючи до маршруток «Львів – Новий Розділ» біля теперішньої стоянки, що поблизу грандіозної будови на місці зруйнованого колишнього кінотеатру «Україна». Чи слушна пропозиція?


  Можливо, якби швидше, десь наприкінці листопада вдарили сніги-морози, які б приховали та скували багнюку на майданчику відправлення «маршруток» побіля будівництва торгово-розважального центру на місці колишнього кінотеатру «Україна», то, мабуть, і не взявся б за перо. Але ж вже і новий, 2020-й рік настав, а погода надворі і надалі переважно похмура та волога, тож і надалі транспорт та важка техніка, які щодня курсують туди-сюди на обгороджену територію «будови року», як кажуть, продукують болотяну «кашу», яку, хочеш – не хочеш, доводиться долати новороздільцям, що вирішили у справах їхати «маршруткою» від базової стоянки. І нема на то ради.  Врешті й вирішив про це написати до міської газети та, як вихід, запропонувати тим, хто приймає рішення, нове, тимчасове місце для відправлення рейсів вказаного маршруту.
  Отже, як на мене, поки забудовник не завершить цикл робіт, пов’язаний з ввезенням-вивезенням великогабаритних вантажів та будматеріалів, що, власне, і спричинило вказану вище «болотяну проблему», можна було б тимчасово «перенести» базову стоянку маршруток у район вулиці Стуса, що дещо вище автопаркінгу, що прилягає до нового ринку. Там просторо і є де, як кажуть, розвернутися. Та і пасажирам буде набагато зручніше. Чи слушна пропозиція, як гадаєте, земляки?

Ігор ЛІСОВИЙ


ВІД РЕДАКЦІЇ. Нагадаємо читачам, що у березні 2019 року у зв’язку із зміною власника Новороздільської автостанції рішенням міської ради було оперативно змінено базове місце відправлення пасажирських автобусів Миколаївського АТП 14627 маршруту №555 «Львів – Новий Розділ» та дещо відкореговано схему руху вказаних «маршруток» по місту, не заїжджаючи на автостанцію. Зокрема, поки вирішується питання облаштування міської автостанції, новим стартовим місцем обрано майданчик, що поблизу колишнього кінотеатру «Україна». Звісно, масштабні роботи (повне знесення споруди, встановлення будівельних паль та бетонних «подушок» по периметру запланованої нової будівлі, площа якої, до речі, буде в 4 рази більшою за попередню, які виконує представник замовника ТОВ «Торговий центр «Прийма»), власне, і спричинилися до появи болотяного місива на вказаному майданчику відправлення «маршруток» №555 «Львів – Новий Розділ», описаного автором, та його пропозиції тимчасово «перенести» базову стоянку у вказаний район поблизу нового ринку. До слова, згідно з намірами забудовника, реконструкцію заплановано здійснити швидкими темпами, аби десь у квітні зводити стіни.