До виховного процесу малят долучився отець Роман Штігер

До виховного процесу малят долучився отець Роман Штігер

Навчання дітей починається ще задовго до школи в дитячому садочку. Сучасні молоді батьки в перший-ліпший, а хочуть знайти такий, де до їхнього малюка поставляться з повагою, де для нього знайдуть цікаві заняття, де його будуть навчати, розвивати та любити. Як зробити так, щоб дитина ходила в цей садок із задоволенням?
ДНЗ «Берізка», який очолює Віщук О. М. – затишний острівець добра і любові для багатьох малят. Більше того, найголовнішим подарунком педагогів є не лише навчити писати чи рахувати, а переконати всіх, що «наші діти бачать світ серцем». І ми повинні вкласти в їхні сердечка ціле море любові.
Весь колектив ДНЗ «Берізка» докладає багато зусиль, аби малята не тільки навчились і грали різні ігри, а ще й розвивались у соціальному середовищі. Для цього проводяться екскурсії в бібліотеку, школу… Одна з таких екскурсій – духовна – була організована нещодавно вихователем Бенець О. В. та практичним психологом Іваницькою М. А. в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.
Нас радо, по-домашньому зустрів отець Роман Штігер, духівник спільноти «Вифлеєєм», який розповів дітям про Ісуса, про те, що Ісус любить малят. А з яким захопленням діти переглядали фільм про Ноя, слухали розповідь о. Романа про ікону з простягнутими руками дитини до Ісуса! «Чому дитина простягнула руки?» - запитав духівник. «Бо проситься на руки», - із захватом вигукнули діти.
Ми щиро дякуємо о. Роману за його теплий батьківський прийом, за частування смачними солодощами і, головне, що він зумів донести до малят, що віра глибоко захована у наших серцях.
Мар’яна ІВАНИЦЬКА, практичний психолог ДНЗ «Берізка»