Про поточну криміногенну ситуацію

23 лютого у затриманого у парку підозрілого молодика виявлено 36 патронів.
1 березня гр. Б. оголошено підозру у скоєнні злочину
23 лютого 2019 року працівниками Новороздільського відділення поліції близько 18.00год. по вул. Ходорівській неподалік парку було виявлено і затримано підозрілого громадянина, яким виявився місцевий мешканець, гр. Б., 1994 року народження. Як встановили правоохоронці, вказана особа на початку 2016 року звільнилася з місць позбавлення волі, де відбувала покарання за скоєння корисливих злочинів. При подальшому з’ясуванні обставин, підстав і причин перебування гр. Б. в даному місці, а також при поверхневому огляді, в кишені куртки затриманого було виявлено 35 патронів, з них – 34 калібру 9,9 мм ( набої до пістолета Макарова) та 1 – калібру 7,62 мм (до карабіна Мосіна).
З даного приводу відділенням поліції розпочато досудове розслідування, призначена експертиза, за результатами якої буде визначено, чи вказані патрони є придатні до стрільби, чи виготовлені промисловим способом і чи являються боєприпасами. На підставі висновків експертизи вказаному громадянину 1 березня 2019 року було оголошено підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст.263,ч.1 Кримінального кодексу України, це, цитую, «носіння, зберігання, придбання, передача, збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин без передбаченого дозволу». Карається позбавленням волі від 3 до 7 років.
Так докладно виклав і суть, і міру покарання за скоєння вказаного злочину тому, що у зв’язку із наявністю збройного протистояння на Донбасі територія України насичена бойовими припасами, набоями, зброєю, тож правоохоронці особливо пильні щодо даної категорії злочинів, вживають заходів для виявлення і документування вказаних правопорушень. Користуючись нагодою, звертаюсь через газету «Вісник Розділля» до мешканців міста: якщо комусь відома такого роду інформація або навіть така, що потребує додаткової перевірки, звертайтеся у відділення поліції і повідомляйте правоохоронців. Тому що зберігання вказаного небезпечного арсеналу – це в першу чергу небезпека для оточуючих.

Під час обшуку у будинку мешканця с. Горішнього виявлено наркотичні засоби. Попереду – суд...
20 лютого на підставі відповідно отриманої попередньої інформації та на підставі попередньо отриманої ухвали суду на проведення обшуку працівниками відділення поліції в селі Горішнє Миколаївського району було проведено обшук у будинку одного з місцевих мешканців, громадянина Ц., 1983 року народження. Під час вказаного обшуку було вилучено низку речей в достатній кількості, які візуально мають ознаки наркотичних засобів. З даного приводу розпочато досудове розслідування за ст.309, ч.1 Кримінального кодексу України, тобто «за незаконне зберігання наркотичних засобів». Призначено експертизу, за результатами якої вказане кримінальне провадження буде скероване до суду для призначення і встановлення відповідно справедливого кримінального покарання для громадянина Ц. за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Виборчий процес у активній фазі. Прохання до громадян: вільно виявляти свій вибір і не перешкоджати це робити іншим
Виборчий процес з виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, увійшов у активну фазу. З дано приводу хочу наголосити, що за порушення відповідних норм закону передбачена як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.
Принагідно звертаюся до громадян, щоб вони як вільно виявляли свій вибір, так і надавали можливість іншим громадянам вільно волевиявити своє бажання. Тобто – не перешкоджали, не чинили опору іншим громадянам, не вели незаконної агітації.
Одне слово, закликаю мешканців, які досягли відповідного віку і мають право брати участь у виборах, щоб вони на вказаних виборах 31 березня здійснили своє, передбачене Конституцією України право на голосування в межах чинного законодавства
Руслан ШНАЙДРУК, начальник Новороздільського ВП Пустомитівського ВП ГУНП у Львівській області, підполковник поліції