Чемпіони та призери обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

2-3 березня ц .р. в м. Сокаль відбулися обласні змагання спортивних сімей «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХVІІІ спортивних ігор Львівщини та V спортивних ігор серед людей з інвалідністю серед міст обласного значення і районів області. До участі у змаганнях допускалися 2 сім’ї складом: дитина (2009 – 2011 р.н.), мати та батько, з них одна сім’я виконує 5 комплексних естафет в спортивному залі та 3 комплексні естафети на воді, друга виконує 5 комплексних естафет лише в спортивному залі. У естафетах для людей з інвалідністю – дитина з інвалідністю на візку, мати та батько, яка виконує 3 адаптовані естафети. В змаганнях взяло участь 21 команда за програмою ХХVІІІ спортивних ігор Львівщини та 4 команди за програмою V спортивних ігор серед людей з інвалідністю. Переможець обласних змагань серед сімей визначався за найбільшою загальною сумою очок, набраних у змаганнях за результатами естафет окремо серед сімей, які виконували комплексні естафети всієї програми ( в спортивному залі та в басейні), де сім’я Пундор зайняла ІІІ місце, і серед сімей, які виконували комплексні естафети лише в спортивному залі, де сім’я Дзьоба зайняла VІ місце. У естафетах для сімей, де є дитина з інвалідністю, сім’я Клапко здобула перемогу і стала чемпіоном обласного фестивалю. У кожній естафеті спортивна боротьба йшла до самого фінішу.
За підсумками результатів змагань команда нашого міста зайняла ІІІ місце та була нагороджена кубком, грамотою та пам’ятними статуетками. Спортивну честь міста Нового Роздолу захищали сім’я Клапко – донька Аміна, мама Люда, дідусь Петро, та сім’ї Пундор – доньки Софія, Соломія, мама Юля, тато Дмитро і сім’я Дзьоба – син Захар, мама Мар’яна, тато Сергій (на фото).