Новороздільці пишуть проект – тримаймо кулаки за його перемогу!

Новороздільці пишуть проект

А розпочалося все ще взимку, коли начальник управління соціального захисту Новороздільської міської ради Калінічук Г.А. подала заявку на участь в проекті Агенства ООН з питань міграції «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей».
Приємна звістка потішила: заявка пройшла відбір і Новий Розділ став одним із 60 міст України, які отримали шанс подати свій проект для фінансування Євросоюзом. Одразу ж Галина Анатоліївна сформувала ініціативну групу, третину якої становлять учасники АТО. Цього тижня в нашому місті в рамках проекту Міжнародної організації з міграції «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» працювала команда тренерів (Ярослав Мінкін і Андрій Фармуга), які навчали ініціативну групу писати проекти для Єврокомісії. З допомогою цікавих вправ група активних новороздільчан протягом трьох насичених днів напрацювала ідеї для проекту, який покликаний не лише сприяти реінтеграції учасників бойових дій та членів їх сімей, але й згуртувати громаду.
Тепер в ініціативної групи є кілька тижнів, щоб оформити свої ідеї в проект. Тренери від Міжнародної організації з питань міграції будуть супроводжувати цей процес. В разі успішної підготовки проекту місто може залучити європейські кошти в сумі до 12 тисяч євро. Тримаймо кулаки, новороздільсько громадо!
НАШ КОР.