Олександр Зімба – «Читаємо. Сміємось. Пізнаємо»

Олександр Зімба

Днями в гостях у новороздільської дітвори побував відомий львівський дитячий поет, казкар, заслужений тренер України, майстер спорту – Олександр Іванович Зімба.
Пан Олександр являється автором 25-ти віршованих історій, різноманітних пригод песика Бровка і котика Мурчика. Життєвим кредом і гаслом автора є слова «Не тільки словом, але й ділом».
Він активно проводить зустрічі з юними читачами всієї України. Також з великим успіхом відбулась така зустріч з школярами молодших класів СШ №4. Затамувавши подих, діти захоплено слухали розповідь автора про те, як він розпочав свій творчий шлях, що і хто його спонукав у другій половині життя взятись за перо та писати вірші та казки для найменших читачів на різні теми життя.
Особливо сподобались дітям вірші про спорт, під час читання яких діти рухались і робили різні фізичні вправи. Багато віршів поета покладені на музику. Коли використовувались відеоролики з піснями автора, то дітей не потрібно було запрошувати до танцю. Мимоволі всі учасники зустрічі перетворили актовий зал школи в дискотеку, на якій танцював і сам автор. Школярів охопив піднесений настрій. Пан Олександр наголошував під час зустрічі на тому, що без книги не можна обійтись ніяк. Бо навіть для того, щоб прочитати есемеску з мобільного телефону, потрібно вміти читати. А щоб вміти читати, потрібно читати багато книг.
Активно і тепло приймали поета школярі та вчителі ЗШ №2. Тут також пройняв присутніх своїм оптимізмом, життєлюбством. Дітвора читала вірші автора, які їм найбільше сподобались, підспівували героям на екрані, танцювали. Для учнів, О.Зімба на згадку про зустріч подарував свої книги. А в Новороздільській бібліотеці для дітей, яка була ініціатором і організатором цих неймовірних зустрічей, автор зустрівся з другокласниками ЗШ №3. Автор у своїх книжечках закликав багато читати, любити спорт, доглядати і берегти зуби, бути лагідними, добрими, чуйними, мудрими – тільки таким дітям належить будувати майбутнє України.
Ада Пекарська