Я МАЛЮЮ ВУЛИЦІ МОГО МІСТА

Новороздільська бібліотека для дітей

До святкування Дня міста долучилася і бібліотека для дітей.
Змінюються покоління і з ними втрачається часточка історії нашого рідного краю, тому ми є установою, котра має допомагати зберігати цю пам’ять.
В бібліотеці з початку її існування зберігаються матеріали і газетні вирізки про життя міста, починаючи з літа 1978року. Тут життя будівельних організацій, гірничо-хімічного комбінату, заводу «Сигнал», заводу складних мінеральних добрив, ДМЗ «Карпати», відкриття штучної ковзанки, музичної школи, бібліотеки, про новий статус міста, людей, імена яких відомі всій країні.
Оформлена до дня міста тематична виставка «Я люблю своє місто», з якої можна дізнатись про все – як починалося місто, його людей-трудівників. Розкривають її зміст розділи « Ми знали – місто буде», «І виросло місто-сад», «Суцвіття імен Роздільщини».
Ну і, звичайно, про нашу бібліотеку, котра є майже ровесницею міста, – в розділі «Бібліотека, про яку знають всі».
До святкування міста працівники бібліотеки провели конкурс малюнків «Я люблю вулиці Нового Роздолу», в якому взяли участь школярі-другокласники НВК ім. В.Труша. Конкурс проводився за номінаціями «Я люблю своє місто», «Моє місто в майбутньому», «Вулиці мого міста», «Місто в дитячих долонях», «Мої мрії про місто».
З захопленням діти малювали місто – його вулиці, сквери, будівлі, храми, школи. Місто вийшло гарне, зелене. Малювали його і таким, яким хочуть його бачити в майбутньому – з заводами, спортмайданчиками, басейном, штучною ковзанкою. За кращі малюнки школярі отримали призи. І всі, хто приймав участь у конкурсі, одержали також невеликі сувеніри. Після проведення конкурсу малюнків до бібліотеки завітали поважні гості – новороздільські рятувальники, колишній читач нашої бібліотеки, депутат міської ради А.Шалаєв, який подарував для дітвори цікаву і повчальну гру «Ріскленд» - це веселий спосіб навчитись запобігати надзвичайним ситуаціям. Під час цієї гри діти дізнались про те, як вони зможуть зменшити наслідки стихійних лих, дізнались також про надзвичайні ситуації та як їм запобігти.
Змагання двох команд закінчились внічию. Перемогла дружба і розуміння, всі учасники одержали невеличкі цікаві призи.
Ада Пекарська