Черговий візит у ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»: чутки і реальність

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»

День Вознесіння Господнього, 6 червня, для ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» став практично неробочим, хоча і не надто святковим. Зранку – черговий візит. Цього разу –представників секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини разом з представниками АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) та ПП «Гарант Енерго М».
Як результат – натовп схвильованих працівників, незвичайні, звісно, перебільшені чутки містом про рейдерський захват, цілоденна присутність представників міського відділення поліції і автомобільних екіпажів поліції, якась роздратованість та відповідно збій в роботі.
З Положення про Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини дізналися, що Секретаріат є постійно діючим органом, основними завданнями якого є організаційне, правове, науково-консультативне, інформаційно-аналітичне, науково-експертне, контрольне, матеріально-технічне, фінансове та інше забезпечення діяльності Уповноваженого з метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина. Що ж, порушення прав і свобод людини – серйозний закид. І які ж то мають бути порушення, щоб до нашого містечка, не балуваного візитами високопосадовців, прибули представники такої серйозної інституції? Звідки і неймовірні чутки….
Як обігово сказали, це був моніторинговий візит по перевірці захисту персональних даних. Втім, перевірка, як повідомили більш інформовані представники, має тривати 5 днів. Тож більш точні результати черговогопротистояння двох енергетичних підприємств надамо у наступному номері.
НАШ КОР.